Quote (killercz @ Thu, 6 Sep 2007, 20:37)
je to kvuli tomu ze ty lidi jsou zavislaci a maj respekt ostatnich lidi a tak toho zneuzili s tim,ze jim uz jde ten lvl o dost pomalej a ze jsou masteri,tak si delaj pravo na ES...jak kde to je..dost individualne,nejlepsi je v kazdy hre se zeptat od kolika to je
tak to je celkem normální, že necháš někomu es když seš low, prootže ti es moc expů nedá, na 97+ se to pužívá nhlavně na dia baal exp, na 98 z waves nejsou skoro žádný expy
karbec na olybaal máš ptát, teda myslím