d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Pouzivan Es Pri Brns .:. > uh
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 02:43pm
Quote (IqLimited @ Thu, Sep 6 2007, 09:31pm)
a co kdyz to ma vice lidi? tak se to deli mezi ty co to maj? nebo te bere treba nizsi lvl, nebo ten kdo to vzal prvni?


onon neni zas tak lehký jí získat mezi tim když někdo teleportuje, takže ji mají max 2 lidi
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 02:52pm
Quote (Killer111 @ Thu, 6 Sep 2007, 22:43)
onon neni zas tak lehký jí získat mezi tim když někdo teleportuje, takže ji mají max 2 lidi


no .. kdyz mas mh .. tak to das i s andy kdyz ses dost rychlej a kdyz mas stesti mozna potkas es i u andy jinak stony je celkem jistota
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 02:55pm
Quote (Karbec @ Thu, Sep 6 2007, 09:52pm)
no
.. kdyz mas mh .. tak to das i s andy kdyz ses dost rychlej a kdyz mas
stesti mozna potkas es i u andy jinak stony je celkem jistota


nj beru to tak že MH nepoužívám
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 6 2007 03:49pm
vetsinou se pouziva 96+
ale u nekterych non channel brs muzes si vzit es klidne od lvl 1.

Osobne do lvlu 90+ nepoznas takovy rozdil s es. Jinak se o expeni zeptej hera, on je expert na "1 tele, 2 kill, 3 baal, 4 ng - repete)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 6 2007 03:52pm
Jistota neni stony, ale Blood Moor, a pak taky Tamoe Highland.
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 6 2007 03:54pm
a proc se ty high lvl tak rozcilujou , a pisou at ho nepouzivas? to jako jenom proto ze jim je beres pred nsoem?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 03:59pm
Quote (IqLimited @ Thu, Sep 6 2007, 10:54pm)
a proc se ty high lvl tak rozcilujou , a pisou at ho nepouzivas? to jako jenom proto ze jim je beres pred nsoem?


podle mě si ty lidi myslí že jim tim kradeš expy, ale myslím že ve skutečnosti tak není, jsou to noobové

jinak stony - cold plains i blood moor
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 6 2007 04:02pm
slysel sem ze to drainuje expy ostatnim nooo... ale jak rika killer, asi spis ne
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 6 2007 10:41pm
Quote (killercz @ Thu, 6 Sep 2007, 20:37)
je to kvuli tomu ze ty lidi jsou zavislaci a maj respekt ostatnich lidi a tak toho zneuzili s tim,ze jim uz jde ten lvl o dost pomalej a ze jsou masteri,tak si delaj pravo na ES...jak kde to je..dost individualne,nejlepsi je v kazdy hre se zeptat od kolika  to je


tak to je celkem normální, že necháš někomu es když seš low, prootže ti es moc expů nedá, na 97+ se to pužívá nhlavně na dia baal exp, na 98 z waves nejsou skoro žádný expy
karbec na olybaal máš ptát, teda myslím wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 7 2007 12:18am
Quote (Josefista @ Thu, Sep 6 2007, 10:02pm)
slysel sem ze to drainuje expy ostatnim nooo... ale jak rika killer, asi spis ne


to je stejná pičovina jako že meteor drainuje expy a podobně.

Prostě kdo má ES, dostane o 50% víc expů a důvod, proč to berou lvl 97+ je jednoduchý. Protože dostávají málo expů a každý procento na takovým lvlu pomáhá.

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll