Quote (Sobcz @ Thu, Sep 6 2007, 07:25pm)
dost smutnej pribeh no .. skoro si me rozbrecel ... svinak nadava svinakovi .. jak dojemny.
já nejsem svině to si myslí ted už jen ti zaujatí
hlavní je že se přiznáš ale fakt poslední dobou předvádíš výkony na úrovni.....