d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tady Někdo Zavdí Nebo Je To Prostě > svině???
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 6 2007 01:11pm
Quote (Lua @ Thu, 6 Sep 2007, 19:09)
lol ty máš štěstí že tyhle blbosti nezznámenavám páč si nedal celý quete z icq
myslím sobe že tohle je dlouhá doba a od té doby sem neudělal ani jednu špatnou věc mě je to celkem jedno ale jak je ta česká závist hnusná... sem se přesvědčil mě to nevadí ale stydím se že sem v takovýhlech případech čech xd


tobě není co závidět hej
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:12pm
Quote (Sobcz @ Thu, Sep 6 2007, 07:10pm)
to my se taky stydíme ze si cech biggrin.gif


hovoř za sebe myslím že ostatní se umí vyjádřit sami... nebo né? ty si king ten nej že jo? teda aspon se chováš děsně namyšleně
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 6 2007 01:25pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 08:12pm)
hovoř za sebe myslím že ostatní se  umí vyjádřit sami... nebo né? ty si king ten nej že jo?  teda aspon se chováš děsně namyšleně


dost smutnej pribeh no .. skoro si me rozbrecel ... svinak nadava svinakovi .. jak dojemny.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 6 2007 01:26pm
Luo tim spamem sis to posral, ty topicy jsem sám reportoval, aby je zavřeli. Dost mě to sralo, ale někoho to sralo asi ještě víc.. Měl si se zamyslet nadtím, co ti to muže způsobit, nj teď neseš následky.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 01:26pm
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 6 2007, 08:07pm)
SPG SUX JUST ASSLICK


SCAMMERZ BEXT
JUSTICE SECOND
SPG LAST



This post was edited by Killer111 on Sep 6 2007 01:27pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:28pm
Quote (Sobcz @ Thu, Sep 6 2007, 07:25pm)
dost smutnej pribeh no .. skoro si me rozbrecel ... svinak nadava svinakovi .. jak dojemny.


já nejsem svině to si myslí ted už jen ti zaujatí
hlavní je že se přiznáš ale fakt poslední dobou předvádíš výkony na úrovni.....
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 01:29pm
E-DRAMA ????????
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 6 2007 01:29pm
Quote (Killer111 @ Thu, Sep 6 2007, 07:26pm)


ALONE BEZT
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 6 2007 01:31pm
Quote (Lua @ Thu, Sep 6 2007, 08:28pm)
já nejsem svině to si myslí ted už jen ti zaujatí
hlavní je že se přiznáš ale fakt poslední dobou předvádíš výkony na úrovni.....


ok asi sem zaujatej .. stejne jako 90% zbylejch cechu a slovaku co te tu zazili.. sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 6 2007 01:32pm
Quote (Sobcz @ Thu, Sep 6 2007, 07:31pm)
ok asi sem zaujatej .. stejne jako 90% zbylejch cechu a slovaku co te tu zazili.. sad.gif


zase hovoříš za sebe.... tolik jich tak zaujatejch není
btw killere smile.gif njn spg sux snad je tam jen par lidí co tam za něco stojí jako mike atd smile.gif

This post was edited by Lua on Sep 6 2007 01:33pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll