Quote (st3pix @ Thu, Sep 6 2007, 06:32pm)
Mechanika kapalin a plynů mě dycky přitahovala. Ty vztahy mezi něma, tření a takový ty věci
Není to špatná volba, já volil možnost číslo dva, neboť sem si užíval s grafy ve fyzice v posledním roce na průmce a některým lidem to nešlo