d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Nejdulezitejsi Otazka Vsech Dob > kdo se nezucastni bude mu utrhnut ptak.
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 6 2007 10:44am
Quote (Karbec @ Thu, 6 Sep 2007, 18:37)
ne proc.. kroutim hlavou wink.gif tongue.gif
kuss.gif rolleyes.gif


learn english and then SOB
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 6 2007 10:45am
zadnej spam tu nechci videt.. todle je nejdulezitejsi topic !!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 6 2007 11:07am
Quote (Sobcz @ Thu, 6 Sep 2007, 18:45)
zadnej spam tu nechci videt.. todle je nejdulezitejsi topic !!


J PROTOZE TO JE JEDEN VELKEJ SPAM.. KKNP IZI
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Sep 6 2007 11:29am
Lamo, chybi ti tam Teorie relativity...
Hlasuju pro magneticke pole, ale rozhodne ne stacionarni.
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 6 2007 11:31am
Meto nezapocitalo hlas ale to je jedno...
tak ja si myslim ze nejdulezitejsi otazka je zda pít či nepít....
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Sep 6 2007 11:32am
Mechanika kapalin a plynů mě dycky přitahovala. Ty vztahy mezi něma, tření a takový ty věci
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 6 2007 11:37am
Quote (st3pix @ Thu, Sep 6 2007, 06:32pm)
Mechanika kapalin a plynů mě dycky přitahovala. Ty vztahy mezi něma, tření a takový ty věci


Není to špatná volba, já volil možnost číslo dva, neboť sem si užíval s grafy ve fyzice v posledním roce na průmce a některým lidem to nešlo biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 6 2007 11:45am
zboznuju hydrauliku smile.gif - mechanika kapalin
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 6 2007 11:47am
Lom světla - Tohle si asi jediné pamatuji ze základní školy:)
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Sep 6 2007 12:14pm
a kde si nechal kvantovu mechaniku?

ci som mimo? sleep.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll