d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 3 2007 11:12am
lol nice biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2007 12:42pm
Ja jsem asi uplne hloupy stupid.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 3 2007 12:56pm
ach jo .... a to mi všici tvrdí že jsem hloupý, podle výskumu bych měl být ale inteligentní
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 3 2007 01:52pm
Quote (FF-speed @ Mon, 3 Sep 2007, 20:56)
ach jo .... a to mi všici tvrdí že jsem hloupý, podle výskumu bych měl být ale inteligentní


kdo to tvrdi !
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Sep 3 2007 02:19pm
no to si spatne vysvetlujete...
to neznamena, ze kdo posloucha metal je chytrej tongue.gif [flame]takze speede, gheto, vy muzete byt uplne blby a sob nemusi tongue.gif [/flame]
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 3 2007 03:25pm
wtf Leraku dekuji smile.gif konecne neco poradne pozitivniho o metalu smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 3 2007 10:42pm
Quote (melcz @ Mon, Sep 3 2007, 08:19pm)
no to si spatne vysvetlujete...
to neznamena, ze kdo posloucha metal je chytrej tongue.gif [flame]takze speede, gheto, vy muzete byt uplne blby a sob nemusi tongue.gif [/flame]


jsem rád že si tam použil to slovo Můžete a neřekl si natvrdo jste! biggrin.gif happy.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 10:55pm
Quote (melcz @ Mon, Sep 3 2007, 09:19pm)
no to si spatne vysvetlujete...
to neznamena, ze kdo posloucha metal je chytrej tongue.gif [flame]takze speede, gheto, vy muzete byt uplne blby a sob nemusi tongue.gif [/flame]


pf ja se taky radim mezi rady vlasáčů. eště že je ten průzkum pravdivej ... este meli udelat protipól .. a to spojenej s hip-hopem a jejich stylem biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 4 2007 06:51am
Ja toleruji snad všechny styly..Ale EMO pozers mě dokážou vytočit ..Že Runnere? biggrin.gif

This post was edited by ghetofu on Sep 4 2007 06:51am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Sep 4 2007 07:15am
Quote (Karbec @ Sun, Sep 2 2007, 06:44pm)
HEROVA INTELIGENCE
e: toto vidim po kazdem rozhovoru s herem


nerad to rikam, ale to mas ode me biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll