Quote (Sebasti @ Mon, Sep 3 2007, 06:06pm)
to myslis vazne? sorry, ale to je fakt uz blby pokud nevis co delat...
a jinak co povazujes za silene?
podle me ti nic nebrani jit do ulic a rozkopnout par popelnic, jit si pohrat se dvema kamaradkama, ktere uvidis poprve a naposledy nebo proste bezet a kricet? hm?
to mi pripomnelo, takle sem se vydovadel ja, kdyz sem sel z hospody a mel jsem dlouhou chvili

:

psali o tom i na nasich mestskych strankach

udelal sem to 2x, ted uz sem hodnej kluk
This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 12:26pm