d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Chut Udelat Neco Silenyho > abych na vsechno zapomnel
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 3 2007 11:24am
zaobstaraj si fungl novy scammer tag/locked gold a potom sa ho snaz "odpracovat" aby ti ho zrusili biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 3 2007 11:48am
Quote (M0f0 @ Mon, Sep 3 2007, 05:24pm)
zaobstaraj si fungl novy scammer tag/locked gold a potom sa ho snaz "odpracovat" aby ti ho zrusili biggrin.gif


Tak tohle mne dostalo biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2007 12:06pm
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 3 2007, 04:26pm)
naky navrhy ? sad.gif pls.


to myslis vazne? sorry, ale to je fakt uz blby pokud nevis co delat...
a jinak co povazujes za silene?
podle me ti nic nebrani jit do ulic a rozkopnout par popelnic, jit si pohrat se dvema kamaradkama, ktere uvidis poprve a naposledy nebo proste bezet a kricet? hm?
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 3 2007 12:25pm
Quote (Sebasti @ Mon, Sep 3 2007, 06:06pm)
to myslis vazne? sorry, ale to je fakt uz blby pokud nevis co delat...
a jinak co povazujes za silene?
podle me ti nic nebrani jit do ulic a rozkopnout par popelnic, jit si pohrat se dvema kamaradkama, ktere uvidis poprve a naposledy nebo proste bezet a kricet? hm?


to mi pripomnelo, takle sem se vydovadel ja, kdyz sem sel z hospody a mel jsem dlouhou chvili smile.gif :

psali o tom i na nasich mestskych strankach biggrin.gif udelal sem to 2x, ted uz sem hodnej kluk smile.gif

This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 12:26pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2007 12:40pm
Mozna by jsi prvni mohl napsat co se ti prihodilo aby jsme vedeli.. popripade ti pomohli.. a kdyby jsi chtel neco sileneho udelat tak uz by jsi to davno udelal.. a nepsal to tady na jsp.. moje rada je bez se ozrat poradne..
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 3 2007 12:48pm
nahej přeběhni václavák
ale předtím pošli fgs xd
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 3 2007 01:23pm
Bež si zaduelit na hc
ripni si sorku
rozdej fgs
pak skus ten václavák biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 3 2007 01:27pm
Quote (Josefista @ Mon, Sep 3 2007, 06:25pm)
to mi pripomnelo, takle sem se vydovadel ja, kdyz sem sel z hospody a mel jsem dlouhou chvili smile.gif :
psali o tom i na nasich mestskych strankach biggrin.gif udelal sem to 2x, ted uz sem hodnej kluk smile.gif


reported mestske policii
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 3 2007 01:38pm
Quote (Josefista @ Mon, Sep 3 2007, 06:25pm)
to mi pripomnelo, takle sem se vydovadel ja, kdyz sem sel z hospody a mel jsem dlouhou chvili smile.gif :
psali o tom i na nasich mestskych strankach biggrin.gif udelal sem to 2x, ted uz sem hodnej kluk smile.gif


Tenhle obrazek jsem jako nevidel...smile.gif To uz tu nechci videt smile.gif ja jsem zelenej smile.gif Ochrana prirody a ziv. prostredi forever happy.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 3 2007 01:47pm
ale ta petka vpravo od kontejneru nemuze byt z toho kontejneru smile.gif a ten kontak o dva dny pozdejc vylovili a urcite nic nevypadlo .) ... takze se vlastne nic nestalo biggrin.gif

This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 01:49pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll