d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mám Pocit > uvnitř
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 3 2007 12:56pm
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 3 2007, 04:08pm)
děte všichni do chlupatý kurvy.. nemam zrovna dobrej den .. řekněme že sem uplně ve sračkách takže si to nechte vod cesty. dik.


sry ale už zase vydím ty zavážný problémy s holkama nebo atd každej má depky.... a myslí si že je na tom nejhůř
jezus jedna hrubka a kvůli tomu resp spammuješ eso?.... klesáš... běž honit posty jinam xd

This post was edited by Lua on Sep 3 2007 01:18pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 3 2007 01:13pm
Quote (Lua @ Mon, 3 Sep 2007, 19:56)
sry ale už zase vydím ty zavážný problémy s holkama nebo atd každej má depky.... a myslí si že je na tom nejhůř


Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 3 2007 01:21pm
Káždý člověk má problémy..ja když je mám tak se ožeru..Ale někdo hold se pochlubí tady. Já říkám proč ne..Ale tady ti nikdo asi nepomůže sobíku náš milovanej.
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 3 2007 01:36pm
drz se sobe wink.gif a neboj , kazdy mame to svoje a jednou je proste lepe a nekdy hur. kazdopadne ja te mam rad wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 3 2007 01:51pm
ja te mam taky rad sobee!!! heart.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 03:52pm
Quote (ghetofu @ Mon, Sep 3 2007, 08:21pm)
Káždý člověk má problémy..ja když je mám tak se ožeru..Ale někdo hold se pochlubí tady. Já říkám proč ne..Ale tady ti nikdo asi nepomůže sobíku náš milovanej.


heart.gif

Quote (IqLimited @ Mon, Sep 3 2007, 08:36pm)
drz se sobe wink.gif a neboj , kazdy mame to svoje a jednou je proste lepe a nekdy hur. kazdopadne ja te mam rad wink.gif


heart.gif

Quote (Karbec @ Mon, Sep 3 2007, 08:51pm)
ja te mam taky rad sobee!!! heart.gif


heart.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 3 2007 03:57pm
aspon povedz o co ide ?? :/
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 04:01pm
Quote (AcedraC @ Mon, Sep 3 2007, 10:57pm)
aspon povedz o co ide ?? :/


je mi zle .. od srdce sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 3 2007 04:02pm
Quote (Sobcz @ Mon, Sep 3 2007, 10:01pm)
je mi zle .. od srdce sad.gif


nějáký kardio problémy šelest nebo co? .D
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 04:03pm
Quote (Lua @ Mon, Sep 3 2007, 11:02pm)
nějáký kardio problémy šelest nebo co? .D


ne jen sem trochu psychouš co se týče rozchodů sad.gif všechno si strašně beru sad.gif proste mi to neni lhostejný sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll