Quote (ghetofu @ Mon, Sep 3 2007, 08:21pm)
Káždý člověk má problémy..ja když je mám tak se ožeru..Ale někdo hold se pochlubí tady. Já říkám proč ne..Ale tady ti nikdo asi nepomůže sobíku náš milovanej.

Quote (IqLimited @ Mon, Sep 3 2007, 08:36pm)
drz se sobe

a neboj , kazdy mame to svoje a jednou je proste lepe a nekdy hur. kazdopadne ja te mam rad


Quote (Karbec @ Mon, Sep 3 2007, 08:51pm)
ja te mam taky rad sobee!!!
