d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Live From Ostrava > Slibene fota Zde :)
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 11:46pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 11:11pm)
fotky budou az se vyspim, ted na to nemam vitaminy :-/


pač si špatně kalil wink.gif mě ještě teď bolí hlava ale proč tu nehodit par fotek, že ? wink.gif
wub.gif
debata o diablu ^^
čara wink.gif imho drsny typek

A LERAK ŘIKAL JEHO TAJNOSTI A TEĎ TO VÍ KAŽDÝ biggrin.gif

This post was edited by Runn3r on Sep 2 2007 11:49pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 3 2007 01:07am
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 11:11pm)
fotky budou az se vyspim, ted na to nemam vitaminy :-/


To chce kafe :-)

Quote
debata o diablu ^^


Tohle nebyla debata o diablu smile.gif

Quote (Runn3r @ Mon, Sep 3 2007, 05:46am)

A LERAK ŘIKAL JEHO TAJNOSTI A TEĎ TO VÍ KAŽDÝ biggrin.gif


Vsak jsem vam to vysvetloval ze uz mi je to vse jedno :-)
Myslis treba tohle?smile.gif

Code
Sep 03 2007 - 09:10:44
Stashing: Ring
The Stone of Jordan[rin]
-------
Increase Maximum Mana 25%
+20 to Mana
Adds 1-12 lightning damage
+1 to All Skills



Jinak dekuju vsem co prisli, bylo to super :-)

This post was edited by Leri on Sep 3 2007 01:29am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2007 01:33am
Super sraz nakonec jsem kurevsky rad ze jsem dostal pozvani smile.gif jste frajeri wink.gif a ete jsem rad ze uz je to mez nama s lerim v cajku wub.gif
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold: 399.00
Sep 3 2007 01:46am
Jsem docela zvědavý jak dopadnou fotky od čaroděje ... chlape vstávej a dávej je na net
Za sebe můžu říct, že to rozhodně bylo zajímave setkání , alespoň jsem poznal pár lidí osobně a někteří mě více než překvapili ... ( že jo Sae )
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 3 2007 02:05am
Quote (Compassion @ Mon, 3 Sep 2007, 09:46)
Jsem docela zvědavý jak dopadnou fotky od čaroděje ... chlape vstávej a dávej je na net
Za sebe můžu říct, že to rozhodně bylo zajímave setkání , alespoň jsem poznal pár lidí osobně a někteří mě více než překvapili ... ( že jo Sae  )


A KDO SES.
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Sep 3 2007 02:07am
Tak Banicek ma prijemne pobavil svojimi recami o svojej hooligans kariere v ostrave, keby malo Jadro ostravy ludi ako on nevyhra bitku ani s 3 ligovym hools smile.gif GOGO banicek:)

Banicek vazny drsnak jou jou:)

This post was edited by StevkoCi on Sep 3 2007 02:09am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Sep 3 2007 03:26am
a me nikdo nepozval. T.T smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 3 2007 04:01am
Quote (IqLimited @ Mon, 3 Sep 2007, 11:26)
a me nikdo nepozval. T.T smile.gif


nj serou na tebe chlape.. takovy je zivot
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2007 04:02am
Quote (IqLimited @ Mon, Sep 3 2007, 09:26am)
a me nikdo nepozval. T.T smile.gif


ty jsi z Ovy? ono to bylo strasne na rychlo,ja se to dozvedel 2 hodky pred srazem
Member
Posts: 49
Joined: Jun 13 2007
Gold: 399.00
Sep 3 2007 04:22am
Gheto ty mě sereš pěkně ... Čaro říkal že jsi z Šumperku, to jsi mohl v klidu dojet. Já jsem taky vysadil mladou ve Frýdku a šel jsem tam sám. Je fakt ,ale že jsme se vraceli z dovolené a měl jsem ji plné zuby smile.gif)), po cestě zpět z dovolené jsme se stavíli k čarodějovi do Brna , hezky jsme grilovali venku .... paráda prostě. Ani mladá moc nebrlala biggrin.gif.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll