d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Sraz V Ostrave > jo, dojede i carodej!
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 1 2007 06:21pm
Mno v nedeli nemuzu...v sobotu jsem byl pro pritelkyni v Ostrave...takze se musim dnes venovat smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:22pm
ty ses fakt kus hnupa .. tak ju odvez zpet a je to vyreseny, zrovna tady zustanes s nama.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 1 2007 06:23pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:18am)
sak je to vikend ty tepla predkozko ... sbal si tech par svestek a doraz, ja pojedu taky domu vecer ...


heh predkozko biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 1 2007 06:24pm
Jo Caro ty jsi jeden z mala lidi z kteryma bych se opravdu chtel setkat...ale bohuzel nevyslo to..preju vam at si to uzijete...a ne ze se budete bavit o diablu...to pak neni ono
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 1 2007 06:24pm
ostrava heh udělej to někde blízko rovníkový ugandy... xd
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:25pm
Quote (ghetofu @ Sun, 2 Sep 2007, 02:24)
Jo Caro ty jsi jeden z mala lidi z kteryma bych se opravdu chtel setkat...ale bohuzel nevyslo to..preju vam at si to uzijete...a ne ze se budete bavit o diablu...to pak neni ono


sak to jiste nebude posledni akce, aspon ne pro vsecky, akorat runner tam dostane do tlamy.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 1 2007 06:25pm
Quote (Lua @ Sun, Sep 2 2007, 12:24am)
ostrava heh udělej to někde blízko rovníkový ugandy... xd


sranda jak hovado, fakt ahahahha!
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2007 06:30pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:25am)
sak to jiste nebude posledni akce, aspon ne pro vsecky, akorat runner tam dostane do tlamy.


už se těšim smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Sep 1 2007 06:31pm
Quote (Runn3r @ Sun, 2 Sep 2007, 02:30)
už se těšim smile.gif


on te imo humor prejde, dite ....
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 1 2007 06:32pm
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 12:31am)
on te imo humor prejde, dite ....


jj, mas 14 carodeji a budes si tu machrovat, idiote... sam mas strach dojet
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll