Quote (ghetofu @ Sun, 2 Sep 2007, 02:24)
Jo Caro ty jsi jeden z mala lidi z kteryma bych se opravdu chtel setkat...ale bohuzel nevyslo to..preju vam at si to uzijete...a ne ze se budete bavit o diablu...to pak neni ono
sak to jiste nebude posledni akce, aspon ne pro vsecky, akorat runner tam dostane do tlamy.