☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Lvl Up 98 Lvl Pala Xd > right now
Prev
1
2
3
4
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1307
Replies: 53
Track Topic
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#11
Sep 1 2007 12:19pm
sc or hc ???
na sc je to lehci o trosku ...
a v cem je to vyjmecne??? az tam bude 99 to je neco
na hc :_D
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#12
Sep 1 2007 12:27pm
Quote (Esantin @ Sat, 1 Sep 2007, 18:13)
vouch, neřeknu 99 ale 98 izi..
a to kurva na co ? ....... jestl tu máme na to topic, proč sakra dělat další ?
Jednání většiny lidí na tomhle foru mi začíná dojebávat .....
( teď to není nic proti tobě eso )
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#13
Sep 1 2007 12:35pm
Quote (FF-speed @ Sat, Sep 1 2007, 06:27pm)
a to kurva na co ? ....... jestl tu máme na to topic, proč sakra dělat další ?
Jednání většiny lidí na tomhle foru mi začíná dojebávat .....
( teď to není nic proti tobě eso )
jj viz posledni topicy ze potrebujete bo na classicu kdyz tu je help topic..
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#14
Sep 1 2007 12:37pm
Quote (FF-speed @ Sat, 1 Sep 2007, 19:27)
Quote (Esantin @ Sat, 1 Sep 2007, 18:13)
vouch, neřeknu 99 ale 98 izi..
a to kurva na co ? ....... jestl tu máme na to topic, proč sakra dělat další ?
Jednání většiny lidí na tomhle foru mi začíná dojebávat .....
( teď to není nic proti tobě eso )
ale 99 klidně ať si udělá topic, mohlo to bejt třeba bold
btw gz
hero_cz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
25.00
#15
Sep 1 2007 12:50pm
Quote (Esantin @ Sat, 1 Sep 2007, 19:37)
ale 99 klidně ať si udělá topic, mohlo to bejt třeba bold
btw gz
no fg xD
xLYNXx
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold
:
187.40
#16
Sep 1 2007 01:09pm
Quote (hero_cz @ Sat, Sep 1 2007, 06:50pm)
no fg xD
jses lamak
gogo hc
hero_cz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
25.00
#17
Sep 1 2007 01:26pm
Quote (xLYNXx @ Sat, 1 Sep 2007, 20:09)
jses lamak
gogo hc
sel bych ale nejsou finance na hc eni
Josefista
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold
:
5,871.00
#18
Sep 1 2007 01:39pm
Quote (hero_cz @ Sat, Sep 1 2007, 07:26pm)
sel bych ale nejsou finance na hc eni
neni eni, tak si ani neprdnes nebo co? tahle logika me dostava...
vouch speed- tohle ma bejt v gz topicu
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#19
Sep 1 2007 01:51pm
vouch .. hero je BLBEC !
AcedraC
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold
:
40.40
#20
Sep 1 2007 01:52pm
omg to kolko travis pri kompe denne ????
This post was edited by AcedraC on Sep 1 2007 01:53pm
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact