d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lvl Up 98 Lvl Pala Xd > right now
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 1 2007 12:19pm
sc or hc ??? biggrin.gif na sc je to lehci o trosku ... biggrin.gif a v cem je to vyjmecne??? az tam bude 99 to je neco biggrin.gif na hc :_D
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 1 2007 12:27pm
Quote (Esantin @ Sat, 1 Sep 2007, 18:13)
vouch, neřeknu 99 ale 98 izi..


a to kurva na co ? ....... jestl tu máme na to topic, proč sakra dělat další ?

Jednání většiny lidí na tomhle foru mi začíná dojebávat .....

( teď to není nic proti tobě eso )
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 1 2007 12:35pm
Quote (FF-speed @ Sat, Sep 1 2007, 06:27pm)
a to kurva na co ? ....... jestl tu máme na to topic, proč sakra dělat další ?

Jednání většiny lidí na tomhle foru mi začíná dojebávat .....

( teď to není nic proti tobě eso )


jj viz posledni topicy ze potrebujete bo na classicu kdyz tu je help topic..
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 1 2007 12:37pm
Quote (FF-speed @ Sat, 1 Sep 2007, 19:27)
Quote (Esantin @ Sat, 1 Sep 2007, 18:13)
vouch, neřeknu 99 ale 98 izi..


a to kurva na co ? ....... jestl tu máme na to topic, proč sakra dělat další ?

Jednání většiny lidí na tomhle foru mi začíná dojebávat .....

( teď to není nic proti tobě eso )


ale 99 klidně ať si udělá topic, mohlo to bejt třeba bold sad.gif
btw gz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 1 2007 12:50pm
Quote (Esantin @ Sat, 1 Sep 2007, 19:37)
ale 99 klidně ať si udělá topic, mohlo to bejt třeba bold sad.gif
btw gz


no fg xD
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Sep 1 2007 01:09pm
Quote (hero_cz @ Sat, Sep 1 2007, 06:50pm)
no fg xD


jses lamak biggrin.gif gogo hc tongue.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 1 2007 01:26pm
Quote (xLYNXx @ Sat, 1 Sep 2007, 20:09)
jses lamak biggrin.gif gogo hc tongue.gif


sel bych ale nejsou finance na hc eni smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 1 2007 01:39pm
Quote (hero_cz @ Sat, Sep 1 2007, 07:26pm)
sel bych ale nejsou finance na hc eni smile.gif


neni eni, tak si ani neprdnes nebo co? tahle logika me dostava...
vouch speed- tohle ma bejt v gz topicu
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 1 2007 01:51pm
vouch .. hero je BLBEC ! biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 1 2007 01:52pm
omg to kolko travis pri kompe denne ????


This post was edited by AcedraC on Sep 1 2007 01:53pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll