d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prima Recepty Od Boba ;) > hh
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 1 2007 04:57am
sry chlapci ale kucharka uz davno existuje:

http://www.alman.cz/cze/detail/?&gid=110099
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 1 2007 05:01am
Quote (M0f0 @ Sat, Sep 1 2007, 10:57am)
sry chlapci ale kucharka uz davno existuje:

http://www.alman.cz/cze/detail/?&gid=110099


samozřejmě že i tuhle kuchařku moje knihovna obsahuje.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2007 09:13am
Quote (alda @ Sat, Sep 1 2007, 08:12am)
hhh za chvilku budem vydavat kucharku biggrin.gif dnes sem hodim slibene foto jak sme varili mleko reknu vam dal sem si poharek a 2 hodiny sem mel krvave oci a byl sem totalne zhulenej  biggrin.gif hhh jinak je to hnus ... a budu premyslet jestli si to jeste nekdy zkusim jinak sranda biggrin.gif


Dlouho jsem se neprobudil zhulenej jak ***a... Fuj, to bylo vstavanicko... Normalne jsem si musel nejak odkrvit hlavu nebo nevim co, jsem vstal, zatocila se mi hlavs, zatmelo se mi pred ocima, tak ze druhy pokus a zase to same... Pak to nejak preslo, dosel jsem do koupelny, zase, na zachod, zase, ke schodim a tam jsem se slozil... Jako mazec no...


Quote (M0f0 @ Sat, Sep 1 2007, 10:57am)
sry chlapci ale kucharka uz davno existuje:

http://www.alman.cz/cze/detail/?&gid=110099


Jj, odtud jsme brali recept...

This post was edited by Sebasti on Sep 1 2007 09:23am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 1 2007 10:08am
POtreboval bych nejaky ozkouseny recept na kolacky...at tam toho nedame moc/malo.. smile.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 1 2007 12:16pm
Quote (palec @ Sat, Sep 1 2007, 06:08pm)
POtreboval bych nejaky ozkouseny recept na kolacky...at tam toho nedame moc/malo.. smile.gif


asi tak biggrin.gif dej tam to co sneses... jako my sme to delali z totalni plevy ( mno asi tak kilo huleni+neco voda a mleko) hmm a po dvou deci me stacilo nalili me jeste druhej poharek ale na to sem nemel biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 1 2007 12:53pm
proč se nepochlubit žejo...
Member
Posts: 22
Joined: Sep 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 04:35am
d-lol.gif d-lol.gif d-lol.gif bier.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 2 2007 04:45am
Quote (killercz @ Sat, Sep 1 2007, 06:13am)
Lua: no pokud si najdes holku tak jo^^
jestli se nejaka najde,tak samo sebou vari ona^^


vzdycky se spolehat na jine osoby je na hovno. Lepsi je umet varit a tim balit holky a ziskat vetsi r3sp3kt !!
Quote
nebo no kuřecí popkorn normalně načutáš kuř řízky dáš koření dle chuti pak to obalíš v těstíčku dle tvého uvážení a dáš to obalit v rozdrcených corn flakách  olej smažíš příloha hranolky opeč bramb nebo podle výběru když nadtím přemýšlím tak si to doma udělam s kaší bramb


gib picture. mozna to zkusim
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 2 2007 06:57am
Quote (alda @ Sat, Sep 1 2007, 06:16pm)
asi tak biggrin.gif dej tam to co sneses... jako my sme to delali z totalni plevy ( mno asi tak kilo huleni+neco voda a mleko) hmm a po dvou deci me stacilo nalili me jeste druhej poharek ale na to sem nemel biggrin.gif


mno do tohohle mleka z marihuany pridej mouku a prasek do peciva a mas z toho luxusni kolacky smile.gif jeste maslo jsem zapomel...
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 2 2007 07:03am
Quote (ghetofu @ Sun, Sep 2 2007, 02:57pm)
mno do tohohle mleka z marihuany pridej mouku a prasek do peciva a mas z toho luxusni kolacky smile.gif jeste maslo jsem zapomel...


maslo sme tam taky dali biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll