Quote (alda @ Sat, Sep 1 2007, 08:12am)
hhh za chvilku budem vydavat kucharku

dnes sem hodim slibene foto jak sme varili mleko reknu vam dal sem si poharek a 2 hodiny sem mel krvave oci a byl sem totalne zhulenej

hhh jinak je to hnus ... a budu premyslet jestli si to jeste nekdy zkusim jinak sranda

Dlouho jsem se neprobudil zhulenej jak ***a... Fuj, to bylo vstavanicko... Normalne jsem si musel nejak odkrvit hlavu nebo nevim co, jsem vstal, zatocila se mi hlavs, zatmelo se mi pred ocima, tak ze druhy pokus a zase to same... Pak to nejak preslo, dosel jsem do koupelny, zase, na zachod, zase, ke schodim a tam jsem se slozil... Jako mazec no...
Quote (M0f0 @ Sat, Sep 1 2007, 10:57am)
Jj, odtud jsme brali recept...
This post was edited by Sebasti on Sep 1 2007 09:23am