[QUOTE=palec,Sat, Sep 1 2007, 03:39pm][QUOTE=ghetofu,Sat, 1 Sep 2007, 16:45]<DIV class=quote1>Quote (Sobcz @ Sat, Sep 1 2007, 02:44pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->yours too because only
czech and slovak language is allowed here. Takze v cestine ty mrdko mala poskakana ... polib mi chlup na riti a vodlez, diky.[/QUOTE]
vouch, ale já jsem z Ugandy...taky sem nemůžu?[/QUOTE]
Bud treba z Vatikánu..pokud mluvis cesky

[/QUOTE]
Jo Vatikán ...tam jsem vyrůstal.