Quote (Josefista @ Wed, Aug 29 2007, 09:52am)
Quote (ghetofu @ Wed, Aug 29 2007, 09:02am)
Quote (Esantin @ Wed, Aug 29 2007, 08:55am)
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 00:56)
Quote (pugacov @ Tue, Aug 28 2007, 10:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.
fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni
Jiný kraj, jiný mrav.
moýná ten citron nebo co to je

Ano opravdu je to citron

fuj ghetofu, jist citron, takova nechutnost muze napadnout jenom tebe... vzdyt je tak kyselej

Taky jsem si rikal jist citron ze to asi nebude normalni...ale az jsem ochutnal, zasklebil se tak to bylo fajn.