d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mám Pocit
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 28 2007 12:09pm
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.

Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 28 2007 12:18pm
Quote (ghetofu @ Tue, 28 Aug 2007, 18:09)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.
<IMG alt="" src="http://img35.picoodle.com/img/img35/9/8/28/f_dobrota1m_997053f.jpg">


dobrou chuť wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 28 2007 12:37pm
fazolky mňamy
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 28 2007 04:55pm
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni

Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 28 2007 05:56pm
Quote (pugacov @ Tue, Aug 28 2007, 10:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni


Jiný kraj, jiný mrav.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 29 2007 02:55am
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 00:56)
Quote (pugacov @ Tue, Aug 28 2007, 10:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni


Jiný kraj, jiný mrav.


moýná ten citron nebo co to je smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 29 2007 03:02am
Quote (Esantin @ Wed, Aug 29 2007, 08:55am)
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 00:56)
Quote (pugacov @ Tue, Aug 28 2007, 10:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni


Jiný kraj, jiný mrav.


moýná ten citron nebo co to je smile.gif


Ano opravdu je to citron smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 29 2007 03:52am
Quote (ghetofu @ Wed, Aug 29 2007, 09:02am)
Quote (Esantin @ Wed, Aug 29 2007, 08:55am)
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 00:56)
Quote (pugacov @ Tue, Aug 28 2007, 10:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni


Jiný kraj, jiný mrav.


moýná ten citron nebo co to je smile.gif


Ano opravdu je to citron smile.gif


fuj ghetofu, jist citron, takova nechutnost muze napadnout jenom tebe... vzdyt je tak kyselej tongue.gif

This post was edited by Josefista on Aug 29 2007 03:52am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 29 2007 03:55am
Quote (Josefista @ Wed, Aug 29 2007, 09:52am)
Quote (ghetofu @ Wed, Aug 29 2007, 09:02am)
Quote (Esantin @ Wed, Aug 29 2007, 08:55am)
Quote (ghetofu @ Wed, 29 Aug 2007, 00:56)
Quote (pugacov @ Tue, Aug 28 2007, 10:55pm)
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 28 2007, 06:09pm)
Když už jsme u těch dobrot,....ochutnaly jste někdo něco podobného? kdo ne nepochopí.


fujtajbl, takovy sracky jist, lidi snad nejsou normalni


Jiný kraj, jiný mrav.


moýná ten citron nebo co to je smile.gif


Ano opravdu je to citron smile.gif


fuj ghetofu, jist citron, takova nechutnost muze napadnout jenom tebe... vzdyt je tak kyselej tongue.gif


Taky jsem si rikal jist citron ze to asi nebude normalni...ale az jsem ochutnal, zasklebil se tak to bylo fajn.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 29 2007 04:43am
citron je dobrej, kyselý věci jsou nejlepší biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll