Quote (Killer111 @ Mon, 27 Aug 2007, 18:27)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 06:26pm)
k čemu je tam ten nec? neni spíš duležitější smiter?
smiter
tam vůbec nemá ůlohu, jen na začátku vyčistí UT. Nec je tam kvůli tomu,
že castuje bone wall a to přiměje spawnovat monstra. Bez necra není co
zabíjet
teda já sem dělal ut exp asi jen 3x ale ani jendou tam nec nebyl a monstra se spawnovali sami
prosimtě takhle se to blbě vysvětluje, uvidíš to v akci, je to bug. Pokud nepřijde undead lord je nás pořád málo