d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cze Scnl Ut Exp Runy > come in
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 27 2007 09:56am
mam life leech i mana leech si vyberte:)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 11:05am
Quote (Rakiii @ Mon, Aug 27 2007, 04:56pm)
mam life leech i mana leech si vyberte:)


jestli máš 2 leeche tak sme kompletní


Takže se sejdeme ve 20:00 na channelu op troyer

#1 hammer: melcz
#2 hammer: esantin
#3 necro: undead_lord / Josefista


#4 leecher: melcz
#5 leecher: undead_lord
#6 leecher: killer111
#7 leecher: Rakiii
#8 leecher:

This post was edited by Killer111 on Aug 27 2007 11:12am
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 27 2007 11:23am
ja muzu prijit jeste s jednim ..
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 11:24am
Quote (melcz @ Mon, Aug 27 2007, 06:23pm)
ja muzu prijit jeste s jednim ..


můžeš klidně, ale jestli nepřijde lord tak máme smůlu
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 11:26am
k čemu je tam ten nec? neni spíš duležitější smiter?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 11:27am
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 06:26pm)
k čemu je tam ten nec? neni spíš duležitější smiter?


smiter tam vůbec nemá ůlohu, jen na začátku vyčistí UT. Nec je tam kvůli tomu, že castuje bone wall a to přiměje spawnovat monstra. Bez necra není co zabíjet
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 27 2007 11:28am
jasny ale me to celkem jedno, ja nespecham, navic muj jeden char ma uz lvl 89 takze az bude mit 90, tak muzu nekomu prepustit misto

tedy dnes ja: hammer + 2 leecher
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 27 2007 11:31am
Quote (Killer111 @ Mon, 27 Aug 2007, 18:27)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 06:26pm)
k čemu je tam ten nec? neni spíš duležitější smiter?


smiter tam vůbec nemá ůlohu, jen na začátku vyčistí UT. Nec je tam kvůli tomu, že castuje bone wall a to přiměje spawnovat monstra. Bez necra není co zabíjet


teda já sem dělal ut exp asi jen 3x ale ani jendou tam nec nebyl a monstra se spawnovali sami
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 11:36am
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 06:31pm)
Quote (Killer111 @ Mon, 27 Aug 2007, 18:27)
Quote (Esantin @ Mon, Aug 27 2007, 06:26pm)
k čemu je tam ten nec? neni spíš duležitější smiter?


smiter
tam vůbec nemá ůlohu, jen na začátku vyčistí UT. Nec je tam kvůli tomu,
že castuje bone wall a to přiměje spawnovat monstra. Bez necra není co
zabíjet


teda já sem dělal ut exp asi jen 3x ale ani jendou tam nec nebyl a monstra se spawnovali sami


prosimtě takhle se to blbě vysvětluje, uvidíš to v akci, je to bug. Pokud nepřijde undead lord je nás pořád málo
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Aug 27 2007 12:04pm
tak kde je ten undead ... gogo
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll