d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
Prev123410Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 27 2007 01:55pm
Quote (undead_lord @ Mon, Aug 27 2007, 08:49pm)
z vase oblibenych sestav jsem dosel k zaveru, ze killer ma rad trapku v tymu , raki amku a zero barba. Cim to je?  headscratch.gif


Spis barb je docela velka nutnost smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 27 2007 02:34pm
Quote (undead_lord @ Mon, Aug 27 2007, 08:49pm)
z vase oblibenych sestav jsem dosel k zaveru, ze killer ma rad trapku v tymu , raki amku a zero barba. Cim to je?  headscratch.gif


protože rád hraju mage teamy a tam by trapka prostě neměla chybět heart.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 27 2007 03:36pm
souhlas ve většině případů barb nebo dru musí být osobně mám taky radši defensive snipe team ale pokud chce tohle někdo rushnout tak bliz nebo fb spíš bliz proti defensi
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 28 2007 02:12am
Mě příde že barb je skoro v každém týmu aspoň jako gosu cta biggrin.gif A taky dokaže něco sejmout no.. ale spíš takový náhodný hity než že by to byl hlavní killer v týmu tongue.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 28 2007 04:04am
Quote (mortwatcher @ Tue, Aug 28 2007, 09:12am)
Mě příde že barb je skoro v každém týmu aspoň jako gosu cta biggrin.gif A taky dokaže něco sejmout no.. ale spíš takový náhodný hity než že by to byl hlavní killer v týmu tongue.gif


By ses divil co dokaze udelat dobry barb... Jedinny problem je supped ama team (Ony conc hammery boli, stejne jako amped tripple sup ga) , jinak dela velky rozruch a k tomu mu dopomaha Frenzy smile.gif

Ale kombinaci je fakt hodne no.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 28 2007 04:12am
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 28 2007 06:04am
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý

Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 28 2007 06:08am
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?

Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 28 2007 06:50am
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 01:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


Ja jo a dokonce ho mam skillnuty! Nejsou na to hraci moc zvykli a tak je dobre si frenzy nahodit na valkyre/decay nebo jak se menuje ten klok, popr shadow master/warrior od asn... Dela to velke divy to frenzy, casem poznate smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 28 2007 08:46am
Quote (z3r0. @ Tue, Aug 28 2007, 12:50pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 28 2007, 01:08pm)
Quote (Lua @ Tue, Aug 28 2007, 12:04pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Aug 28 2007, 10:12am)
barb by asi neměl chybět v 4v4 teamu. samozřejmě se dá postavit 4v4 team bez barba, ale přece jenom barb bo je barb bo


nebo aspoň dru páč myslím si že asi furt platí že baba a dru nesmí být spolu v týmu že??

ono barb a dru no
barb>zvyší rychlost frenzy/ když někdo umí triww/gozu navíšení lifů a many kterré nevyprší v tom smyslu že se nedá sundat
za to dru> možnost tele nevýhoda zvýšena pozornost na oak pokud spadne oak nebo dru je problém pro tým vtomhle má výhodu barb
za to může tele biggrin.gif já nevím že do debaty zapojojute do debaty spíš barba než oba zároveň obá jsu dobrý


frenzy jsem v ep jeste nevidel sad.gif

pokud spadne oak, tak si ho obnovi ne?


Ja jo a dokonce ho mam skillnuty! Nejsou na to hraci moc zvykli a tak je dobre si frenzy nahodit na valkyre/decay nebo jak se menuje ten klok, popr shadow master/warrior od asn... Dela to velke divy to frenzy, casem poznate smile.gif


na frenzy bacha, takhle se jeden baba rozjel a docela solidne me prejel

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123410Next
Closed New Topic New Poll