d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Dělat Ut Na Expy ?:p > v jakem pořadi etc ?
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 26 2007 01:26pm
Quote (Karbec @ Sun, Aug 26 2007, 10:31am)
Quote (Runn3r @ Sun, 26 Aug 2007, 12:04)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 26 2007, 05:46am)
já ti to ukážu runnere , neni to ani moc složitý jen v tom chce mít systém , až tu bdueš napiš na icq smile.gif


thank ya mam key set jen organy a mužu jit wink.gif


PAK PM ME PUDU S TEBBOU


půjdou muly wink.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 21 2007 02:52pm
Shanim tym na ut, mam otevreno smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 21 2007 03:12pm
Quote (Josefista @ Wed, 21 Nov 2007, 21:52)
Shanim tym na ut, mam otevreno smile.gif


tedka zrovna nemam cas, ale rad bych leechoval smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 21 2007 03:27pm
JInak na hc jsme delal uz 2 ut za posledni 2 dny, a vsechno v poho staci aby posledni dohry prisel ten hammer... a pak uz jen stojej 2hammeri tocej kladiva a zbytek lidi je bud afk nebo cumi jak to leze....

nejtesi je nalakat toho mepha do baracku stim se vzdy strasne seru nez ho tam dostanu.


Pokud nekdo potrebujete hamma nebo smita tak piste rad pomuzu

This post was edited by Jameess on Nov 21 2007 03:27pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 21 2007 03:46pm
Quote (Jameess @ Wed, 21 Nov 2007, 22:27)
JInak na hc jsme delal uz 2 ut za posledni 2 dny, a vsechno v poho staci aby posledni dohry prisel ten hammer... a pak uz jen stojej 2hammeri tocej kladiva a zbytek lidi je bud afk nebo cumi jak to leze....

nejtesi je nalakat toho mepha do baracku stim se vzdy strasne seru nez ho tam dostanu.


Pokud nekdo potrebujete hamma nebo smita tak piste rad pomuzu


je afk ? biggrin.gif

teda je vidět že jste to dělali jen 2x ....

a věř mi že není nad to tam mít necra smile.gif dává to asi 3x tolik exp tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 21 2007 04:40pm
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 26 2007, 06:46am)
já ti to ukážu runnere , neni to ani moc složitý jen v tom chce mít systém , až tu bdueš napiš na icq smile.gif


mě už to ukázal .. vážně zajímavý věci tam má biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 21 2007 04:47pm
Quote (Sobcz @ Wed, 21 Nov 2007, 23:40)
mě už to ukázal .. vážně zajímavý věci tam má biggrin.gif


jj a jak se ti to líbilo co ? smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Nov 22 2007 03:33am
Quote (Karbec @ Sun, Aug 26 2007, 10:31am)
PAK PM ME PUDU S TEBBOU


me2
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll