Quote (Jameess @ Wed, 21 Nov 2007, 22:27)
JInak na hc jsme delal uz 2 ut za posledni 2 dny, a vsechno v poho staci aby posledni dohry prisel ten hammer... a pak uz jen stojej 2hammeri tocej kladiva a zbytek lidi je bud afk nebo cumi jak to leze....
nejtesi je nalakat toho mepha do baracku stim se vzdy strasne seru nez ho tam dostanu.
Pokud nekdo potrebujete hamma nebo smita tak piste rad pomuzu
je afk ? 
teda je vidět že jste to dělali jen 2x ....
a věř mi že není nad to tam mít necra
dává to asi 3x tolik exp