d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Chcu Si Koupit Psa > chcu rady jakeho
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2007 08:14am
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 01:59pm)
No, pro tebe bych to viděl na kraťandu, neboli Krátkosrstá kólie, aktivní pes, kterej bude šťastnej, jakmile bude s tebou a bude dělat cokoliv, jen ne se pořád válet na gauči. Třeba tady: http://www.collie-smooth.com/ nebo klasika, labís, takový prase co miluje žrádlo a válení se, neni to na sporty a maj docela velký problémy se zdravím, hlavně s dysplazií kk, těžko vybereš zdravýho psa. Zlatá povaha, miláček, ale taky lenoch. Asi víš jak vypadá, ale přesto foto: http://www.labrador-dasty.estranky.cz/ No, by připadal v úvahu Dobrman, Belgickej ovčák, ale ty jsou ostrý. Trochu hůř cvičitelnej než ty předchozí je třeba Rhodézkej ridgeback, takovej opravdu líbivej pes, kteráho bych ti ale jako začátečníkovi nedoporučil. Z dalších co přicházej v úvahu: Boxer (klasika, neuděláš chybu, ale to zdraví), střední knírač: taky osvědčenej, občas hysterickej a uštěkanej - problém vy bytě, pak tu jsou lovecký plemena, jako výmazskej ohař, maďarskej - krásný, ale maj svý potřeby a pokud nejseš myslivec, budou se trápit. Předem zavrhuju, Staforda, Pita, Bulteriéry, rotvajlera atd. Každopádně jako začátečník a mladej psovod - vem si feňuli. Pokud se ani v jednom znavrhovaných nenajdeš, nezoufej, budem hledat dál.


giev icq or add me 266314168 heart.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Aug 24 2007 08:17am
175088398 Budu online nejdřív za hodinu... Spíš 2 smile.gif Zatim Čao
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2007 08:20am
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 02:17pm)
175088398 Budu online nejdřív za hodinu... Spíš 2 smile.gif Zatim Čao


j dik smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 09:03am
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 01:59pm)
No, pro tebe bych to viděl na kraťandu, neboli Krátkosrstá kólie, aktivní pes, kterej bude šťastnej, jakmile bude s tebou a bude dělat cokoliv, jen ne se pořád válet na gauči. Třeba tady: http://www.collie-smooth.com/ nebo klasika, labís, takový prase co miluje žrádlo a válení se, neni to na sporty a maj docela velký problémy se zdravím, hlavně s dysplazií kk, těžko vybereš zdravýho psa. Zlatá povaha, miláček, ale taky lenoch. Asi víš jak vypadá, ale přesto foto: http://www.labrador-dasty.estranky.cz/ No, by připadal v úvahu Dobrman, Belgickej ovčák, ale ty jsou ostrý. Trochu hůř cvičitelnej než ty předchozí je třeba Rhodézkej ridgeback, takovej opravdu líbivej pes, kteráho bych ti ale jako začátečníkovi nedoporučil. Z dalších co přicházej v úvahu: Boxer (klasika, neuděláš chybu, ale to zdraví), střední knírač: taky osvědčenej, občas hysterickej a uštěkanej - problém vy bytě, pak tu jsou lovecký plemena, jako výmazskej ohař, maďarskej - krásný, ale maj svý potřeby a pokud nejseš myslivec, budou se trápit. Předem zavrhuju, Staforda, Pita, Bulteriéry, rotvajlera atd. Každopádně jako začátečník a mladej psovod - vem si feňuli. Pokud se ani v jednom znavrhovaných nenajdeš, nezoufej, budem hledat dál.


ubu ty jsi teda frajer smile.gif jinak kdyby mi nekdo dovolil psa bral bych toho dobrmana smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2007 09:06am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 03:03pm)
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 01:59pm)
No, pro tebe bych to viděl na kraťandu, neboli Krátkosrstá kólie, aktivní pes, kterej bude šťastnej, jakmile bude s tebou a bude dělat cokoliv, jen ne se pořád válet na gauči. Třeba tady: http://www.collie-smooth.com/ nebo klasika, labís, takový prase co miluje žrádlo a válení se, neni to na sporty a maj docela velký problémy se zdravím, hlavně s dysplazií kk, těžko vybereš zdravýho psa. Zlatá povaha, miláček, ale taky lenoch. Asi víš jak vypadá, ale přesto foto: http://www.labrador-dasty.estranky.cz/ No, by připadal v úvahu Dobrman, Belgickej ovčák, ale ty jsou ostrý. Trochu hůř cvičitelnej než ty předchozí je třeba Rhodézkej ridgeback, takovej opravdu líbivej pes, kteráho bych ti ale jako začátečníkovi nedoporučil. Z dalších co přicházej v úvahu: Boxer (klasika, neuděláš chybu, ale to zdraví), střední knírač: taky osvědčenej, občas hysterickej a uštěkanej - problém vy bytě, pak tu jsou lovecký plemena, jako výmazskej ohař, maďarskej - krásný, ale maj svý potřeby a pokud nejseš myslivec, budou se trápit. Předem zavrhuju, Staforda, Pita, Bulteriéry, rotvajlera atd. Každopádně jako začátečník a mladej psovod - vem si feňuli. Pokud se ani v jednom znavrhovaných nenajdeš, nezoufej, budem hledat dál.


ubu ty jsi teda frajer smile.gif jinak kdyby mi nekdo dovolil psa bral bych toho dobrmana smile.gif


rottweiler ftw tongue.gif

This post was edited by Runn3r on Aug 24 2007 09:06am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 09:08am
Quote (Runn3r @ Fri, Aug 24 2007, 03:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 03:03pm)
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 01:59pm)
No, pro tebe bych to viděl na kraťandu, neboli Krátkosrstá kólie, aktivní pes, kterej bude šťastnej, jakmile bude s tebou a bude dělat cokoliv, jen ne se pořád válet na gauči. Třeba tady: http://www.collie-smooth.com/ nebo klasika, labís, takový prase co miluje žrádlo a válení se, neni to na sporty a maj docela velký problémy se zdravím, hlavně s dysplazií kk, těžko vybereš zdravýho psa. Zlatá povaha, miláček, ale taky lenoch. Asi víš jak vypadá, ale přesto foto: http://www.labrador-dasty.estranky.cz/ No, by připadal v úvahu Dobrman, Belgickej ovčák, ale ty jsou ostrý. Trochu hůř cvičitelnej než ty předchozí je třeba Rhodézkej ridgeback, takovej opravdu líbivej pes, kteráho bych ti ale jako začátečníkovi nedoporučil. Z dalších co přicházej v úvahu: Boxer (klasika, neuděláš chybu, ale to zdraví), střední knírač: taky osvědčenej, občas hysterickej a uštěkanej - problém vy bytě, pak tu jsou lovecký plemena, jako výmazskej ohař, maďarskej - krásný, ale maj svý potřeby a pokud nejseš myslivec, budou se trápit. Předem zavrhuju, Staforda, Pita, Bulteriéry, rotvajlera atd. Každopádně jako začátečník a mladej psovod - vem si feňuli. Pokud se ani v jednom znavrhovaných nenajdeš, nezoufej, budem hledat dál.


ubu ty jsi teda frajer smile.gif jinak kdyby mi nekdo dovolil psa bral bych toho dobrmana smile.gif


rottweiler ftw tongue.gif


j toho bych chtel uplne nejvic ale toho ti ubu pisemne ZAKAZAL biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2007 09:13am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 03:08pm)
Quote (Runn3r @ Fri, Aug 24 2007, 03:06pm)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 03:03pm)
Quote (UBU @ Fri, Aug 24 2007, 01:59pm)
No, pro tebe bych to viděl na kraťandu, neboli Krátkosrstá kólie, aktivní pes, kterej bude šťastnej, jakmile bude s tebou a bude dělat cokoliv, jen ne se pořád válet na gauči. Třeba tady: http://www.collie-smooth.com/ nebo klasika, labís, takový prase co miluje žrádlo a válení se, neni to na sporty a maj docela velký problémy se zdravím, hlavně s dysplazií kk, těžko vybereš zdravýho psa. Zlatá povaha, miláček, ale taky lenoch. Asi víš jak vypadá, ale přesto foto: http://www.labrador-dasty.estranky.cz/ No, by připadal v úvahu Dobrman, Belgickej ovčák, ale ty jsou ostrý. Trochu hůř cvičitelnej než ty předchozí je třeba Rhodézkej ridgeback, takovej opravdu líbivej pes, kteráho bych ti ale jako začátečníkovi nedoporučil. Z dalších co přicházej v úvahu: Boxer (klasika, neuděláš chybu, ale to zdraví), střední knírač: taky osvědčenej, občas hysterickej a uštěkanej - problém vy bytě, pak tu jsou lovecký plemena, jako výmazskej ohař, maďarskej - krásný, ale maj svý potřeby a pokud nejseš myslivec, budou se trápit. Předem zavrhuju, Staforda, Pita, Bulteriéry, rotvajlera atd. Každopádně jako začátečník a mladej psovod - vem si feňuli. Pokud se ani v jednom znavrhovaných nenajdeš, nezoufej, budem hledat dál.


ubu ty jsi teda frajer smile.gif jinak kdyby mi nekdo dovolil psa bral bych toho dobrmana smile.gif


rottweiler ftw tongue.gif


j toho bych chtel uplne nejvic ale toho ti ubu pisemne ZAKAZAL biggrin.gif


štěňata jsou sexy @ když to vyroste tak to vypada nadherně uplně wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 24 2007 09:14am
Labrador > all
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 24 2007 09:17am
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 03:14pm)
Labrador > all


to taky smile.gif ale prostě rottweiler tongue.gif gozi
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 09:18am
Quote (Runn3r @ Fri, Aug 24 2007, 03:17pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 03:14pm)
Labrador > all


to taky smile.gif ale prostě rottweiler tongue.gif gozi


jn navic je aji docela tvrdej biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll