d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 02:44pm
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 20 2007, 08:18pm)
ele vs ele bych hrál 99/99 max DR a max DMG

takže pelt 5-6 tornado 2 x ber , storm ber , hoto neob spirit sword zbytek zná každý


já hraju jinak jako spirit dru muže nlovat storma ale storm nemůže nemůže tankovat rychlejšího jako já sem poonil meni storm droodů vím o čem mluvím killere smile.gif pravdakdyž hraje def něják divně tak nemáš dr ale jak mile si ho vezmeš tak se ti z nád storm dru nedostane za to spirirtt dru může se dostat z nád storma dru ale dostává mass dmg smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 20 2007 02:59pm
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 09:44pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 20 2007, 08:18pm)
ele vs ele bych hrál 99/99 max DR a max DMG

takže pelt 5-6 tornado 2 x ber , storm ber , hoto neob spirit sword zbytek zná každý



hraju jinak jako spirit dru muže nlovat storma ale storm nemůže nemůže
tankovat rychlejšího jako já sem poonil meni storm droodů vím o čem
mluvím killere:)
pravdakdyž hraje def něják divně tak nemáš dr ale jak mile si ho vezmeš
tak se ti z nád storm dru nedostane za to spirirtt dru může se dostat z
nád storma dru ale dostává mass dmg:)


chtěl bych vidět kolik DvD si nahrál a s kým . Druid vs Druid je v 90% o random spamování tornád, a věř mi že žádnej normální druid se v DvD tanknout nenechá, takže radši vemu max DR max Dmg než 163 který mi je v tomhle duelu prakticky na nic
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 03:01pm
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 20 2007, 08:59pm)
Quote (Lua @ Mon, Aug 20 2007, 09:44pm)
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 20 2007, 08:18pm)
ele vs ele bych hrál 99/99 max DR a max DMG

takže pelt 5-6 tornado 2 x ber , storm ber , hoto neob spirit sword zbytek zná každý



hraju jinak jako spirit dru muže nlovat storma ale storm nemůže nemůže
tankovat rychlejšího jako já sem poonil meni storm droodů vím o čem
mluvím killere:)
pravdakdyž hraje def něják divně tak nemáš dr ale jak mile si ho vezmeš
tak se ti z nád storm dru nedostane za to spirirtt dru může se dostat z
nád storma dru ale dostává mass dmg:)


chtěl bych vidět kolik DvD si nahrál a s kým . Druid vs Druid je v 90% o random spamování tornád, a věř mi že žádnej normální druid se v DvD tanknout nenechá, takže radši vemu max DR max Dmg než 163 který mi je v tomhle duelu prakticky na nic


hrál sem vyrovnaně <někdy i vyhrával> ale většinou remízky>vs bezt ladder druids... smile.gif ale ber to tak že to nen ep jako fakt 2hod u jednoho kola by mě nebavilo smile.gif


Otázka č2 jak mám dát s magem 7k hammer dmg druida? biggrin.gif mě to příjde impossible biggrin.gif btw 26dr 3.6 life biggrin.gif o tom že bych ho fohoval si nedělám iluze tongue.gif

This post was edited by Lua on Aug 20 2007 03:03pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 20 2007 03:54pm
o ep tu nepadlo ani slovo pokud vím .
podle mě je zbytečný hrát 163 fcr vs druid

a k tomu mágovi , podle mě je bez šance vs druid , většinou je bez šance i normální hammer vím to z vlastní zkušenosti , pokud není dobře vyskilovaný v rychlém charge smite - druid leží
např Zaczku . Jinak je hammerpala free kill natož magedin
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 20 2007 06:21pm
Quote (Killer111 @ Mon, Aug 20 2007, 09:54pm)
o ep tu nepadlo ani slovo pokud vím .
podle mě je zbytečný hrát 163 fcr vs druid

a k tomu mágovi , podle mě je bez šance vs druid , většinou je bez šance i normální hammer vím to z vlastní zkušenosti , pokud není dobře vyskilovaný v rychlém charge smite - druid leží
např Zaczku . Jinak je hammerpala free kill natož magedin


souhlas lamy drui dam ale jakmile uskakuje a sumonuje nechytam se ale ja se snažim furt najit misto kudy bude proletat hammer a on do mě naskočí že už to zkoušim nějákej ten čásek myslíš že mam šanci to najít? jako vs dru z dmg 7k biggrin.gif

a ktomu dvd asi takhle jednou naistnu hero edit můžem dát na ipce tongue.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 21 2007 07:22am
hammer (nebo jakákoli varianta hammera) vs drood je většinou o tom, že děláš hammerfieldy (dycky tak 3-4 kladiva), switchneš na smite a čekáš na jeho nl, telne na tebe, dáš ze dva ze tři smite a charguješ pryč (anebo on telí pryč). Postup opakuješ dokud není drood mrtvý .)
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 21 2007 08:32am
silence
dots
fear
mind blast
SW: death

bye bye

hraj radsi ty wowy, klidne na neofiku smile.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 21 2007 08:33am
Quote (Radmag @ Tue, Aug 21 2007, 02:32pm)
silence
dots
fear
mind blast
SW: death

bye bye

hraj radsi ty wowy, klidne na neofiku smile.gif


shadow priest build?
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 21 2007 08:48am
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 02:33pm)
Quote (Radmag @ Tue, Aug 21 2007, 02:32pm)
silence
dots
fear
mind blast
SW: death

bye bye

hraj radsi ty wowy, klidne na neofiku smile.gif


shadow priest build?

jop, shadow priestak
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 21 2007 09:08am
Quote (Radmag @ Tue, Aug 21 2007, 02:48pm)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 02:33pm)
Quote (Radmag @ Tue, Aug 21 2007, 02:32pm)
silence
dots
fear
mind blast
SW: death

bye bye

hraj radsi ty wowy, klidne na neofiku smile.gif


shadow priest build?

jop, shadow priestak


hraju locka biggrin.gif death coil + fear biggrin.gif ee d2 pvp funny smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll