d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omfg ... Beatbox ... Kdo Ma Rad Podte Sem ... > kdo ne tahnite do pici a stop spam ^
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 11:52am
Beatbox se dá poslouchat ale nedělám to takže neni co předvádět.
refresh! tongue.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 19 2007 02:23pm
Quote (Suli_b @ Sun, Aug 19 2007, 05:52pm)
Beatbox se dá poslouchat ale nedělám to takže neni co předvádět.
refresh! tongue.gif


konecne nekdo normalni .. diky smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 19 2007 03:39pm
Quote (Black_WoH @ Sun, Aug 19 2007, 08:23pm)
Quote (Suli_b @ Sun, Aug 19 2007, 05:52pm)
Beatbox se dá poslouchat ale nedělám to takže neni co předvádět.
refresh! tongue.gif


konecne nekdo normalni .. diky smile.gif


Bush umi pekne beatbox
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 19 2007 03:55pm
ve světě býval nejlepší Rahzel z The Roots
v čechách numero 1 : duo FanyNasty
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 04:14pm
Quote (Killer111 @ Sun, 19 Aug 2007, 23:55)
ve světě býval nejlepší Rahzel z The Roots
v čechách numero 1 : duo FanyNasty


uz neni?!
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 20 2007 08:01am
Quote (ghetofu @ Sun, Aug 19 2007, 09:34pm)


LoL dost husty ^^ si objednavaji jidlo u bufetu a 2 beatujou 1 dela do ritmu a posledni rapuje .... nakej rap o jidlu jaky si chteji objednat ..... biggrin.gif
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 11:30am
Quote (Black_WoH @ Mon, Aug 20 2007, 02:01pm)
Quote (ghetofu @ Sun, Aug 19 2007, 09:34pm)


LoL dost husty ^^ si objednavaji jidlo u bufetu a 2 beatujou 1 dela do ritmu a posledni rapuje .... nakej rap o jidlu jaky si chteji objednat ..... biggrin.gif


Dobrej kotel ty prodávajicí z nich byli slušně v ....
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Aug 20 2007 11:38am
Quote (st3pix @ Sun, Aug 19 2007, 05:15pm)
Něco ti povim bracho. Beatbox je super, ale.....

+1 je LEPŠÍ!!!


Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 20 2007 12:03pm
Quote (ghetofu @ Sun, Aug 19 2007, 09:34pm)


wow signature tongue.gif to znam to mesto ;o ja sem tam tolikrat exl tongue.gif jinak najděte si toho francouze tongue.gif ten si to taky dobře kutil tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll