Quote (z3r0. @ Sat, Aug 18 2007, 04:31pm)
Quote (Lua @ Sat, Aug 18 2007, 03:38pm)
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 01:42pm)
Quote (Lua @ Sat, 18 Aug 2007, 14:46)
Quote (doobik @ Sat, Aug 18 2007, 12:26pm)
Trosku nemyslene,nemyslis ?
pokud myslíš namyšlené tak ani ne nikdo ho nehral
proc taky kdyz bohate staci normalni hammer

nebo ma snad hammer/foh nejake vyhody?
v pvp jo.... kdo nehrál neví

je to těžkej char na hraní ale já ho zvladám a baví mě
možná i nejlepší pub pvp char...
Kdyby hrál tebi, tak bych ti ukázal čecha co ho hraje líp jak ty... Uměl hrát dobře psv palu

o tebim nevim že by hral ale psv pala jo no asi jo páč je to slušný to k tomu umět ale pak eště spravně switchovat aury a skilly
jasny ale nehraje

sakra dlouho
a to si piš že mage je gozu na pub ale... pub s s morálníma pravidlama

narozdil od barb vs hammer musí baba atakovat páč jinak bude snipován z daleka atd prostě maj lovly mage

ale není je to nejhorší hrát za něj -to více méně umím ale postavit..... to moc neumim rozdělitr skilly etc
pak eq je většinou na gozu mage drahej jak pítša

jako setkal jsem se z dvouma buildy zaka build- nehrál a spirit build jj ten sem hrál a preferuju jednodužší dosáhnout dost fhr
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 18 2007, 05:01pm)
kup si fg za $$

dyztak se hlas u me

ne já mám rád svoje pěnízky
This post was edited by Lua on Aug 18 2007 11:04am