d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > No Vim Ze Se To Nesmí > ale kdyby se nekdo nasel
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 18 2007 08:38am
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 01:42pm)
Quote (Lua @ Sat, 18 Aug 2007, 14:46)
Quote (doobik @ Sat, Aug 18 2007, 12:26pm)
Trosku nemyslene,nemyslis ?


pokud myslíš namyšlené tak ani ne nikdo ho nehral


proc taky kdyz bohate staci normalni hammer smile.gif nebo ma snad hammer/foh nejake vyhody?

v pvp jo.... kdo nehrál neví biggrin.gif je to těžkej char na hraní ale já ho zvladám a baví mě
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 18 2007 09:16am
Quote (Lua @ Sat, 18 Aug 2007, 15:25)
mam uz shako cta torch anni
pokud nekdo ma lepsi anni nez 15/10 nebo torch 14/16 stále beru mam nejáke scs trang glovy bk

schazi raven ....mam  20/250
arach..ee
ww boty....mam 65life
pc sks s add nerbo bez beru jake koli add... mam aj nejake s minor lifeom
nejaky scs...napis ake do PM ..mam
spirit pala 35fcr spirit pala na buff
mara
a armor 15ed dusk eni ak xes


This post was edited by AcedraC on Aug 18 2007 09:17am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 18 2007 10:31am
Quote (Lua @ Sat, Aug 18 2007, 03:38pm)
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 01:42pm)
Quote (Lua @ Sat, 18 Aug 2007, 14:46)
Quote (doobik @ Sat, Aug 18 2007, 12:26pm)
Trosku nemyslene,nemyslis ?


pokud myslíš namyšlené tak ani ne nikdo ho nehral


proc taky kdyz bohate staci normalni hammer smile.gif nebo ma snad hammer/foh nejake vyhody?

v pvp jo.... kdo nehrál neví biggrin.gif je to těžkej char na hraní ale já ho zvladám a baví mě


možná i nejlepší pub pvp char...

Kdyby hrál tebi, tak bych ti ukázal čecha co ho hraje líp jak ty... Uměl hrát dobře psv palu tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 18 2007 10:56am
Quote (z3r0. @ Sat, Aug 18 2007, 04:31pm)
Quote (Lua @ Sat, Aug 18 2007, 03:38pm)
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 01:42pm)
Quote (Lua @ Sat, 18 Aug 2007, 14:46)
Quote (doobik @ Sat, Aug 18 2007, 12:26pm)
Trosku nemyslene,nemyslis ?


pokud myslíš namyšlené tak ani ne nikdo ho nehral


proc taky kdyz bohate staci normalni hammer smile.gif nebo ma snad hammer/foh nejake vyhody?

v pvp jo.... kdo nehrál neví biggrin.gif je to těžkej char na hraní ale já ho zvladám a baví mě


možná i nejlepší pub pvp char...

Kdyby hrál tebi, tak bych ti ukázal čecha co ho hraje líp jak ty... Uměl hrát dobře psv palu tongue.gif


o tebim nevim že by hral ale psv pala jo no asi jo páč je to slušný to k tomu umět ale pak eště spravně switchovat aury a skilly
jasny ale nehraje smile.gif
sakra dlouho

a to si piš že mage je gozu na pub ale... pub s s morálníma pravidlama smile.gif
narozdil od barb vs hammer musí baba atakovat páč jinak bude snipován z daleka atd prostě maj lovly mage smile.gif
ale není je to nejhorší hrát za něj -to více méně umím ale postavit..... to moc neumim rozdělitr skilly etc
pak eq je většinou na gozu mage drahej jak pítša smile.gif

jako setkal jsem se z dvouma buildy zaka build- nehrál a spirit build jj ten sem hrál a preferuju jednodužší dosáhnout dost fhr
Quote (Sobcz @ Sat, Aug 18 2007, 05:01pm)
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif


ne já mám rád svoje pěnízky biggrin.gif

This post was edited by Lua on Aug 18 2007 11:04am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 18 2007 11:01am
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 18 2007 11:58am
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 19:01)
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif


omg sob gave up real life and is back with his 5k fg smile.gif ready to D2
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 18 2007 12:31pm
Quote (AcedraC @ Sat, Aug 18 2007, 05:58pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 19:01)
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif


omg sob gave up real life and is back with his 5k fg smile.gif ready to D2


OH NOES
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 18 2007 01:10pm
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 06:31pm)
Quote (AcedraC @ Sat, Aug 18 2007, 05:58pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 19:01)
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif


omg sob gave up real life and is back with his 5k fg smile.gif ready to D2


OH NOES


Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 18 2007 01:33pm
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 20:10)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 06:31pm)
Quote (AcedraC @ Sat, Aug 18 2007, 05:58pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 19:01)
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif


omg sob gave up real life and is back with his 5k fg smile.gif ready to D2


OH NOES


+1
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 18 2007 02:12pm
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:10)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 06:31pm)
Quote (AcedraC @ Sat, Aug 18 2007, 05:58pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 18 Aug 2007, 19:01)
kup si fg za $$ wink.gif dyztak se hlas u me tongue.gif


omg sob gave up real life and is back with his 5k fg smile.gif ready to D2


+1


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll