Quote (Killer111 @ Fri, Aug 17 2007, 10:44pm)
cry pls, nic víc se nezmůžeš ubožáku
proč to tu postuješ, když sis sám ty pravidla ani nepřečetl, jasně, samozřejmě že tomu nerozumíš takže radši utratíš 10 fg aby si se udělal zajímavějším, good job
přemejšlej příště než zmáčkneš vůbec jakýkoli tlačítko na klávesnici debile
hh jezis ty me tu strasne dojebavas proc tu pises jako ? pises do kazdeho mojeho topicu to same me nezajima tvuj nazor tak tu nepis