d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Debily Co To Necetly
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 17 2007 02:31pm
myslim si, ze banicek udelal chybu kdyz vsechny kritizoval, ale vy tedka delate tu samou chybu. Misto toho abyste byli pratelsti tak tedka do neho rejpate jako to delal on. Irone .)
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2007 03:15pm
Quote (mortwatcher @ Fri, Aug 17 2007, 09:22pm)
jen nechápu na co to tu postuješ.. kdo chce si to sand dokáže najít a přečíst.. jediný důvod by byl kdybys to přeložil no.. jinak na nic?


a ty si to cetl ? mam ti ukazat tvoje topicy a posty ? kazdy si to najde ale myslim si ze nekteri lidi ani o tom nevi
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 17 2007 03:44pm
cry pls, nic víc se nezmůžeš ubožáku

proč to tu postuješ, když sis sám ty pravidla ani nepřečetl, jasně, samozřejmě že tomu nerozumíš takže radši utratíš 10 fg aby si se udělal zajímavějším, good job

přemejšlej příště než zmáčkneš vůbec jakýkoli tlačítko na klávesnici debile
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2007 03:56pm
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 17 2007, 10:44pm)
cry pls, nic víc se nezmůžeš ubožáku

proč to tu postuješ, když sis sám ty pravidla ani nepřečetl, jasně, samozřejmě že tomu nerozumíš takže radši utratíš 10 fg aby si se udělal zajímavějším, good job

přemejšlej příště než zmáčkneš vůbec jakýkoli tlačítko na klávesnici debile


hh jezis ty me tu strasne dojebavas proc tu pises jako ? pises do kazdeho mojeho topicu to same me nezajima tvuj nazor tak tu nepis
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 17 2007 03:56pm
podle me se tu bavite o tom samym o cem je ten topic... O hovne... Bani nechapu proc to sem postujes kdyz stejne ty pravidla porusujes (No flame / No spam) a vy ostatni nechapu ze se nad necim takovym jeste pozastavujete, je to proste jenom dalsi zbytecna vec na CZE/SVK jsp.
Jinak pokud nekdo opravdu touzi po prekladu tak at mi to rekne, ja to klidne prelozim...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 17 2007 05:32pm
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 17 2007, 05:54pm)
opět tragédie.
opět hodně nezdařený pokus jak se zviditelnit
opět absolutně na nic téma

burn in hell debile, když to nedokážeš ani přeložit

biggrin.gif teda z vaší lásky já nemůžu
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2007 01:31am
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 09:15pm)
Quote (mortwatcher @ Fri, Aug 17 2007, 09:22pm)
jen nechápu na co to tu postuješ.. kdo chce si to sand dokáže najít a přečíst.. jediný důvod by byl kdybys to přeložil no.. jinak na nic?


a ty si to cetl ? mam ti ukazat tvoje topicy a posty ? kazdy si to najde ale myslim si ze nekteri lidi ani o tom nevi


jo já todle čet hned jak sem se tu dostal protože ten co mě tu doved mi to řekl.. moje topicy mi klidně ukázat můžeš ty sou čistý..........
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2007 03:19am
ja jen chcu at tu neni bordel tak si vyserte oko
CLOSE IT PLS
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 18 2007 03:24am
Quote (sapier @ Sat, 18 Aug 2007, 11:19)
ja jen chcu at tu neni bordel tak si vyserte oko
CLOSE IT PLS


pokud to chces tak zacni u sebe tak jako kazdy
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2007 03:37am
Quote (MrReaper @ Sat, Aug 18 2007, 10:24am)
Quote (sapier @ Sat, 18 Aug 2007, 11:19)
ja jen chcu at tu neni bordel tak si vyserte oko
CLOSE IT PLS


pokud to chces tak zacni u sebe tak jako kazdy


dobre sem tu nejvetsi spamer a do vsech jebu k ? uz tu na cze jsp nedam ani post jebu na to
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll