d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Ziskat Hvezdicku > chci ji taky :D
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 17 2007 08:13am
a zbytek ho bude mit za flame smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 17 2007 08:29am
Karbec a baník ... sry ale chováte se jak hovada ....... děláte jako k´dyž víte vše ..... prostě nevěděl tak ho hned zjebejte za to že se zeptal ....
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2007 09:33am
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 17 2007, 03:29pm)
Karbec a baník ... sry ale chováte se jak hovada ....... děláte jako k´dyž víte vše ..... prostě nevěděl tak ho hned zjebejte za to že se zeptal ....


kurva on to moc dobre vi mam ti zase ukazat tisic jeho nesmyslnych topicu ?
Member
Posts: 13,122
Joined: Feb 18 2007
Gold: 12,010.00
Aug 17 2007 10:59am
je comprend rien
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 18 2007 01:30am
Quote (undead_lord @ Fri, 17 Aug 2007, 12:07)
sediva hvezda = 5$
sedivejsi hvezda = 5$+ (nevim presne biggrin.gif)
modra hvezda = 25$

5$ = atm ~200 fg

muzes bud posilat fg nekomu kdo pak posles real penize a nebo muzes poslat real penize primo

more info PM


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1837851&st=30
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 18 2007 01:21pm
Quote (Esantin @ Sat, Aug 18 2007, 07:30am)
Quote (undead_lord @ Fri, 17 Aug 2007, 12:07)
sediva hvezda = 5$
sedivejsi hvezda = 5$+ (nevim presne biggrin.gif)
modra hvezda = 25$

5$ = atm ~200 fg

muzes bud posilat fg nekomu kdo pak posles real penize a nebo muzes poslat real penize primo

more info PM


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1837851&st=30


Díky za info.

Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 18 2007 07:07pm
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 17 2007, 02:29pm)
Karbec a baník ... sry ale chováte se jak hovada ....... děláte jako k´dyž víte vše ..... prostě nevěděl tak ho hned zjebejte za to že se zeptal ....


jako sry ! ale opravdu to nechcu do dupky xD
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 19 2007 10:26am
na co hvezdy omfg .... serem na hvezdy sou na picu ... tradit muzes i bez nich o co jde
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 19 2007 10:29am
ok libi se mi to a kdyz ses takova vedma banicku tak mi rekni na co myslim
ff-speed: tome diky fakt sem to nevedel kdybych to vedel neptam se
banicek : fakt mam 1000 topicu ??? hmmm tak mi je vsechny zas vyjed at si hodis vic postu biggrin.gif ses s tim uz trapny

This post was edited by alda on Aug 19 2007 10:30am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll