Quote (FF-speed @ Fri, Aug 17 2007, 03:29pm)
Karbec a baník ... sry ale chováte se jak hovada ....... děláte jako k´dyž víte vše ..... prostě nevěděl tak ho hned zjebejte za to že se zeptal ....
kurva on to moc dobre vi mam ti zase ukazat tisic jeho nesmyslnych topicu ?