d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Notebook Topic ;) > Jen tak slight
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 04:38am
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 10:32)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif


SA už je docela dost starý, nextgen hry si na tom asi nezahraješ.. ale palec si chtěl zahrát wormsi wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 19 2007 04:46am
kdybych si chtel koupit pocitac na wormsi, tak bych sel do bazaru a koupil si tam pocitac 200 mghz 32 ram za 2k, monitor za 14" za 1k a velky kufr - a mate notebooka za 5k
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 04:53am
mam notebook 100mhz ale nemá cd mechaniku sad.gif jen disketovku
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Aug 19 2007 05:32am
Quote (palec @ Thu, 16 Aug 2007, 19:55)
hledám něco do 15k....

Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 11:53)
mam notebook 100mhz ale nemá cd mechaniku sad.gif jen disketovku


tam nechybi "č"..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 19 2007 05:35am
Quote (unknown_spirit @ Sun, Aug 19 2007, 11:32am)
Quote (palec @ Thu, 16 Aug 2007, 19:55)
hledám něco do 15k....

Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 11:53)
mam notebook 100mhz ale nemá cd mechaniku sad.gif jen disketovku


tam nechybi "č"..


sempron 3400+,15.4 WXGA 1k ram 100 gb hard win xp home gg smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 19 2007 07:23am
Quote (Runn3r @ Sun, Aug 19 2007, 11:35am)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Aug 19 2007, 11:32am)
Quote (palec @ Thu, 16 Aug 2007, 19:55)
hledám něco do 15k....

Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 11:53)
mam notebook 100mhz ale nemá cd mechaniku sad.gif jen disketovku


tam nechybi "č"..


sempron 3400+,15.4 WXGA 1k ram 100 gb hard win xp home gg smile.gif


hlavně to WIN XP HOME je gg xD
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 08:54am
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 15:23)
Quote (Runn3r @ Sun, Aug 19 2007, 11:35am)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Aug 19 2007, 11:32am)
Quote (palec @ Thu, 16 Aug 2007, 19:55)
hledám něco do 15k....

Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 11:53)
mam notebook 100mhz ale nemá cd mechaniku sad.gif jen disketovku


tam nechybi "č"..


sempron 3400+,15.4 WXGA 1k ram 100 gb hard win xp home gg smile.gif


hlavně to WIN XP HOME je gg xD


xD
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 09:04am
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 10:38am)
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 10:32)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif


SA už je docela dost starý, nextgen hry si na tom asi nezahraješ.. ale palec si chtěl zahrát wormsi wink.gif


Taky bych řekl že je Andreas docelá starý konkrétně u nás byl recenzovaný 12.6.2005 takže stará už teda je! neřikam že je blbá to ne je i dnes good ale netvrd mi že dva roky stará hra neni stará biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 09:37am
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 16:04)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 10:38am)
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 10:32)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif


SA už je docela dost starý, nextgen hry si na tom asi nezahraješ.. ale palec si chtěl zahrát wormsi wink.gif


Taky bych řekl že je Andreas docelá starý konkrétně u nás byl recenzovaný 12.6.2005 takže stará už teda je! neřikam že je blbá to ne je i dnes good ale netvrd mi že dva roky stará hra neni stará biggrin.gif


už aby byla čtyrka
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 10:36am
Quote (Esantin @ Sun, 19 Aug 2007, 17:37)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 16:04)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 10:38am)
Quote (Karbec @ Sun, 19 Aug 2007, 10:32)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif


SA už je docela dost starý, nextgen hry si na tom asi nezahraješ.. ale palec si chtěl zahrát wormsi wink.gif


Taky bych řekl že je Andreas docelá starý konkrétně u nás byl recenzovaný 12.6.2005 takže stará už teda je! neřikam že je blbá to ne je i dnes good ale netvrd mi že dva roky stará hra neni stará biggrin.gif


už aby byla čtyrka


btw uz je asi 6tka .. ale .. me nak uz to nebavi ty rockstar gejms
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll