d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Je To Tu Zas - Potrebuju Pujcit 400 Fg > vratim 450 do 14 dnu :D
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 19 2007 11:09am
Quote (Esantin @ Wed, Aug 15 2007, 06:15pm)
já můžu pm me




dekuju + vraceno + 1 biggrin.gif

urcite jeste nekdy budu potrebovat ^^
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 19 2007 12:16pm
Quote (undead_lord @ Sun, 19 Aug 2007, 18:09)
Quote (Esantin @ Wed, Aug 15 2007, 06:15pm)
já můžu pm me




dekuju + vraceno + 1 biggrin.gif

urcite jeste nekdy budu potrebovat ^^


pujc mi taky ale asi nevratim smile.gif
Member
Posts: 215
Joined: Aug 16 2007
Gold: 1.50
Aug 20 2007 09:11am
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 20 2007 10:30am
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 20 2007 10:46am
Quote (z3r0. @ Mon, 20 Aug 2007, 17:30)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


ja bych mu pujcil s urokem tak 20% ale bohuzel nemam fg sad.gif
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 20 2007 11:02am
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 21 2007 05:19am
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat

EDIT: dia neni crap do zacatku- hoze, shaka etc

This post was edited by Josefista on Aug 21 2007 05:27am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 05:26am
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 11:19am)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat


dia je crap sleep.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 21 2007 06:40am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 11:26am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 11:19am)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat


dia je crap sleep.gif



tak proc ho hrajes? ^^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2007 06:46am
Quote (undead_lord @ Tue, Aug 21 2007, 12:40pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Aug 21 2007, 11:26am)
Quote (Josefista @ Tue, Aug 21 2007, 11:19am)
Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts smile.gif


Tak tobě asi každý pujčí... :-)


Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem biggrin.gif


jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi smile.gif
s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera smile.gif zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame wink.gif snad mas zakladni ideu

btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat


dia je crap sleep.gif



tak proc ho hrajes? ^^


eh.. kdy jsem naposledy hral?^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll