Quote (Suli_b @ Mon, Aug 20 2007, 05:02pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 04:30pm)
Quote (joziik @ Mon, Aug 20 2007, 04:11pm)
ja bych potreboval poziciat tak 250 na eni, vratim co najskor, s eni by sa hladalo rychlejsie.... a taktiez davam prispevok na zvysenie posts

Tak tobě asi každý pujčí... :-)
Nepotřebuješ eni abys něco našel stačí dělničit se sorckou na mf a chodit furt dokola mepha a andy takhle sem to dělal první měsíc a vydělal asi 4 hr, ale je to tak nechutnej stereotyp že to někoho může rychle omrzet a skončí s tim. MF equip neni drahej stejně většina padne časem

jak sel cas u me: scl- poor, vydelal sem na wizzy a guardian angela, postavil sem poor hammera, s timj jsem chodil diabla a vydelal si na light soso s infi

s tou sem chodil dia, baala, ale predevsim pit.... a tak sem si vydelal na poor stealth pvp necra. Nemoh sem se dockat resetu a europvp, tak sem prodal scl nekra i mf soso a za ty fgs sem koupil supr scnl pvp shapera

zjistil jsem ze je na hovno tak sem se vratil k tvt necrovi...udelal sme jednoho na 94 s max ampem, nebylo to ono tak ted delam novyho max dmg/lr. toho ted vyexpim do 98 lvl aby byl full synergized a mohl hezky craftovat a zas neco vydelam...
a takle to de porad... kupujeme-prodavame

snad mas zakladni ideu
btw znam lidi kery zbohatli jenom vyhodnejma tradama tady na jsp... ale na to se musis fakt vyznat
EDIT: dia neni crap do zacatku- hoze, shaka etc
This post was edited by Josefista on Aug 21 2007 05:27am