Quote (Suli_b @ Sun, Aug 19 2007, 03:09pm)
Quote (Karbec @ Sun, Aug 19 2007, 09:34am)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:12)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 08:25pm)
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce

konecne nekdo kdo za me prevezme spam.
na mě jsi zapomněl?!?
Třeba si Karbec myslel že už toho spamování máš dost tak tě ani nejmenoval

coze? kecas hovna.
btw. phu nema nikdy dost .. je neunavnej !!!1
No vidiš to sem neveděl, ale neznamená to že kecám hovna!
Tady se někdo snaží dávat kvalitní +1. Ale kvalita je nízká, bohužel.
TOTO JE JEDINÝ LEGITIMNÍ +1 POST