d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Novy Chary > neda nekdo vecer?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 03:34am
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:12)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 08:25pm)
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.


na mě jsi zapomněl?!?


Třeba si Karbec myslel že už toho spamování máš dost tak tě ani nejmenoval biggrin.gif


coze? kecas hovna.
btw. phu nema nikdy dost .. je neunavnej !!!1
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 09:09am
Quote (Karbec @ Sun, Aug 19 2007, 09:34am)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:12)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 08:25pm)
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.


na mě jsi zapomněl?!?


Třeba si Karbec myslel že už toho spamování máš dost tak tě ani nejmenoval biggrin.gif


coze? kecas hovna.
btw. phu nema nikdy dost .. je neunavnej !!!1


No vidiš to sem neveděl, ale neznamená to že kecám hovna!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 19 2007 10:16am
Quote (Suli_b @ Sun, Aug 19 2007, 03:09pm)
Quote (Karbec @ Sun, Aug 19 2007, 09:34am)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:12)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 08:25pm)
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.


na mě jsi zapomněl?!?


Třeba si Karbec myslel že už toho spamování máš dost tak tě ani nejmenoval biggrin.gif


coze? kecas hovna.
btw. phu nema nikdy dost .. je neunavnej !!!1


No vidiš to sem neveděl, ale neznamená to že kecám hovna!


Tady se někdo snaží dávat kvalitní +1. Ale kvalita je nízká, bohužel.

TOTO JE JEDINÝ LEGITIMNÍ +1 POST

Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 10:33am
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 18:16)
Quote (Suli_b @ Sun, Aug 19 2007, 03:09pm)
Quote (Karbec @ Sun, Aug 19 2007, 09:34am)
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:12)
Quote (st3pix @ Sat, Aug 18 2007, 08:25pm)
Quote (Karbec @ Sat, Aug 18 2007, 08:13pm)
Quote (Suli_b @ Sat, 18 Aug 2007, 21:31)
Symbolická +1 od znovu se mi moc nechce  biggrin.gif


konecne nekdo kdo za me prevezme spam.


na mě jsi zapomněl?!?


Třeba si Karbec myslel že už toho spamování máš dost tak tě ani nejmenoval biggrin.gif


coze? kecas hovna.
btw. phu nema nikdy dost .. je neunavnej !!!1


No vidiš to sem neveděl, ale neznamená to že kecám hovna!


Tady se někdo snaží dávat kvalitní +1. Ale kvalita je nízká, bohužel.

TOTO JE JEDINÝ LEGITIMNÍ +1 POST


i vouch u
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 23 2007 03:46am
Kdybyste potrebovali Enchant staci pisnout
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 05:56am
Quote (Jameess @ Thu, Aug 23 2007, 09:46am)
Kdybyste potrebovali Enchant staci pisnout


ja bych potreboval na klasik hc ench:D:D
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 23 2007 11:07am
klasik myslis jako bez datadisku ?


jinak pokud potrebujete ench lidicky tak pise bud pm, nebo wisp na acc lewiathann nebo lewiathann1
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 11:25am
jj myslim bez datadisku....na expansionu mam enchku asi 2.3k avg taky
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 23 2007 08:52pm
opět bump
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 23 2007 11:21pm
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 02:52am)
opět bump


zdar,nezaparis na hcl klassic?biggrin.gif:D:D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll