Quote (Runn3r @ Wed, 15 Aug 2007, 21:28)
Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 05:53pm)
vim ze toho moc o hcl brs nevim, ale pri tve povesti "legendarniho" pkera tam asi moc lidi nebude

baalim s cechama a na pk zatim kalim pač nejsou baaly jak řikaš jedeme privaty s čechama a potřebuju bota

s kteryma cechama? jenom by me to zajimalo, pokud vim tak jsi tak s 50% cechu rozhadany vecne kvuli nejake picovine

btw ta tvoje guilda ktera nevypada nijak valne ma pekneho prvniho dustojnika