d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Topic Pro Silné žaludky > jestli nemáte, nekoukal bych sem
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 15 2007 07:57am
Quote (undead_lord @ Wed, 15 Aug 2007, 13:56)
nepripada mi to tak hrozny. Kdyz si predstavim ze ta postava je z gumy a uvnitr jsou rizky tak je to v pohode smile.gif


máš velkou fantazii wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 15 2007 08:50am
http://l-u-s-s-i-n-k-a.blog.cz/0707/hnusnyyy

taky je tu par dobrych kousku laugh.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 15 2007 09:05am
Ty autonehody některý sou povedený...
Pitva je stará to sem viděl už dávno
A z fotek je asi nej africký masakr ^^
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 15 2007 09:15am
Ty autonehody některý sou povedený... -- to jo nejvic me dostal mozek u radici paky smile.gif
Pitva je stará to sem viděl už dávno -- ne vsichni jsou tak dobre informovani smile.gif

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 15 2007 09:36am
Quote (FF-speed @ Wed, Aug 15 2007, 01:31pm)
S reaperem na icq sme se rozhodli že zjistíme jak Mají Ćesi a Slováci silné žaludky

začneme tímto .......pitva ........      http://www.ceknito.sk/video/144

fakt bych na to nekoukal jestli si nevěříte


to video je stareeeeeee smile.gif
ale docela je to i naucne a zajimave kdyz uz bych to mel okomentovat
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 15 2007 11:56am




mmmm cokolada to asi nebude

This post was edited by otko on Aug 15 2007 11:56am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 15 2007 12:25pm
Quote (MrReaper @ Wed, Aug 15 2007, 03:15pm)
Pitva je stará to sem viděl už dávno -- ne vsichni jsou tak dobre informovani smile.gif


to víš když tvůj spolusedící chce dělat patologa.. tak se k tobě dostane lecco biggrin.gif

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 15 2007 01:52pm
Ja teda na tyhle veci nekukam jsem slaboch asi smile.gif ale jen tak me napada.. co vas k tomu vede ze se cumite na neco tak odporneho?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 15 2007 02:03pm
sbirame skusenosti ..
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 15 2007 02:08pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, 15 Aug 2007, 19:52)
Ja teda na tyhle veci nekukam jsem slaboch asi smile.gif ale jen tak me napada.. co vas k tomu vede ze se cumite na neco tak odporneho?


tobě se to nelíbí ? sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll