d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > česke @ Slovenské Hcl Baaly ? > iso:ppl
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 12 2007 08:31am
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:15pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


si namyšlený kurva jak moje mama
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 12 2007 08:31am
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:15pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


nuzák
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 12 2007 08:34am
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:31)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:15pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


si namyšlený kurva jak moje mama


nene jen tě nemám rád wink.gif v tom je rozdíl
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 12 2007 08:34am
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:34pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:31)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:15pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


si namyšlený kurva jak moje mama


nene jen tě nemám rád wink.gif v tom je rozdíl


mluviš tak arogantně až je mi z tebe zle
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 12 2007 08:35am
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:34)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:34pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:31)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:15pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


si namyšlený kurva jak moje mama


nene jen tě nemám rád wink.gif v tom je rozdíl


mluviš tak arogantně až je mi z tebe zle


stop plz ill cry sad.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 12 2007 09:33am
fandim spidbrdovi biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 12 2007 12:10pm
+1
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 12 2007 12:38pm
Quote (alda @ Sun, Aug 12 2007, 06:10pm)
+1


nespamuj..


Jinak Tomi nekdy pokud bude cas tak se mozna pripojim smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 12 2007 02:47pm
Quote (FF-speed @ Sun, 12 Aug 2007, 15:15)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


keca urcite hraje na nakem new acc^^
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 12 2007 02:56pm
Quote (hero_cz @ Sun, 12 Aug 2007, 20:47)
Quote (FF-speed @ Sun, 12 Aug 2007, 15:15)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif


keca urcite hraje na nakem new acc^^


wanna see screen of my control panles maybe ? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll