Quote (M0f0 @ Fri, Aug 10 2007, 10:33am)
mam jedno stiahnute doma, mozem poslat ked chces
jj mohol by si vyskusam aj to
e:ma tam zaujalo co tam je ten skin na ICQ ale mi to nejde kua ked vymazem ten originalny skin co je na ICQ tak mi to napise ze tak chyba nejaky skin hmm neviete co je s tym?
This post was edited by adofka on Aug 10 2007 04:43am