d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ten Vyjebany Spamer Nejsem Ja > Proc bych to delal?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 02:26pm
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


word !
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 9 2007 02:59pm
kecá lže jak tiskne xd
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 03:01pm
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 08:59pm)
kecá lže jak tiskne xd


nj zato ty mluviš pravdu vole emo xd

@ edit jinak si myslim že tady ma zase někdo nos nahoru a obviňuje někoho nepraveho ;p

This post was edited by Runn3r on Aug 9 2007 03:11pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 9 2007 03:36pm
Quote (Runn3r @ Thu, 9 Aug 2007, 22:26)
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


word !


rofl.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 9 2007 03:49pm
Quote (Killer111 @ Thu, 9 Aug 2007, 21:09)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 9 2007, 07:33pm)
byl sem to já ! fakt !


to bys měl bobky u prdele, kdybys to udělal, takže by si to sem nenapsal smile.gif


Naopak. wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 9 2007 03:53pm
Quote (EGY @ Thu, Aug 9 2007, 09:49pm)
Quote (Killer111 @ Thu, 9 Aug 2007, 21:09)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 9 2007, 07:33pm)
byl sem to já ! fakt !


to bys měl bobky u prdele, kdybys to udělal, takže by si to sem nenapsal smile.gif


Naopak. wink.gif


jako ze nema bobky u prdele ale na druhe strane?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 04:17pm
Quote (undead_lord @ Thu, Aug 9 2007, 09:53pm)
Quote (EGY @ Thu, Aug 9 2007, 09:49pm)
Quote (Killer111 @ Thu, 9 Aug 2007, 21:09)
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 9 2007, 07:33pm)
byl sem to já ! fakt !


to bys měl bobky u prdele, kdybys to udělal, takže by si to sem nenapsal smile.gif


Naopak. wink.gif


jako ze nema bobky u prdele ale na druhe strane?


nechapu moc zafar
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 10 2007 04:45am
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


Invaze uz zacala !! Ted je to kazdy sam za sebe !!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 10 2007 05:27am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 10 Aug 2007, 12:45)
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


Invaze uz zacala !! Ted je to kazdy sam za sebe !!


NESPAMUJ PORAD..
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 10 2007 05:55am
Quote (Karbec @ Fri, Aug 10 2007, 11:27am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 10 Aug 2007, 12:45)
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 08:13pm)
Za všechno můžou mimozemštaní. Hajzlové z vesmíru.


Invaze uz zacala !! Ted je to kazdy sam za sebe !!


NESPAMUJ PORAD..


Nemas byt ve skolce a spinkat? Tak bud hodne dite a nepis !! Thx
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll