Quote (Kutler @ Sun, Jul 22 2007, 05:43am)
nedobyli jsme ale byla rit

skoda ze zitra nejdete dobyvat, me se ty cs hrozne libi

No jo... ty chodis na CS protoze te to bavi a mas volno, ja chodim protoze musim a uz me to zacina stvat, ze mam volno skoro jen kazdy druhy vikend. Tak okolo tech 20CS mi to zacalo lezt na nervy a beru to uz jen jako povinnost, sice je tam zabava, ale o vikendu se daji delat i prejemnejsi veci nez hrani l2 a v mem pripade jeste vest, krotit, kricet, organizovat u tech 100+- hracu ktere mam na party channelu.