d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Warn A Zrada
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 08:07am
Lidi je mi líto že už si s váma nezahraju , a to vše jenom díky člověku kterej se mnou byl kámošem půl roku

měl přístup na moje účty ja na jeho stačilo aby mi prasklo cd od diabla a nemohl sem 2 tejdny hrat ( problem sem vyřešil )
on svym bystry mozkem usoudil ze uz z dia skoncim tak zmenil vsechny pass..... kdys sem mu psal furt na icq co se deje
tak delal blbyho ( to byla doba kdy už mi dia běhalo )
po krátký době mi docvaklo že to musí bejt on diky tomu co mi napsal.....

kdys sem si to srovnal tak sem se domáhal svích práv a on ze sebe delal chudinku jakej mel hlad po mejch vecech
po tom co sem mu daval 2 hodiny terapii.. ( nepouzil sem na nej ani jedno sprosty slovo ) tak ani to nepomohlo....
ten chudak nema sebeuctu ani selskej rozum.......

ucty ktery mi ukradl = *undervar2 *undervar3 - na tedlech uctech byly rozmisteny opravdu i tuctovy veci.. - celkova hodnota účtů 10-12k fgs


ACC CLOVEKA KTEREJ TO UDELAL JE *ov3rlord

nemuzu rikat "lidi davejte si na nej bacha" spis mně nejvíc mrzí jaký lidi sou mezi námi... !

Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 21 2007 08:10am
Quote (under_war @ Sat, 21 Jul 2007, 14:07)
Lidi je mi líto že už si s váma nezahraju , a to vše jenom díky člověku kterej se mnou byl kámošem půl roku

měl přístup na moje účty ja na jeho stačilo aby mi prasklo cd od diabla a nemohl sem 2 tejdny hrat ( problem sem vyřešil )
on svym bystry mozkem usoudil ze uz z dia skoncim tak zmenil vsechny pass..... kdys sem mu psal furt na icq co se deje
tak delal blbyho ( to byla doba kdy už mi dia běhalo )
po krátký době mi docvaklo že to musí bejt on diky tomu co mi napsal.....

kdys sem si to srovnal tak sem se domáhal svích práv a on ze sebe delal chudinku jakej mel hlad po mejch vecech
po tom co sem mu daval 2 hodiny terapii.. ( nepouzil sem na nej ani jedno sprosty slovo ) tak ani to nepomohlo....
ten chudak nema sebeuctu ani selskej rozum.......

ucty ktery mi ukradl = *undervar2 *undervar3 - na tedlech uctech byly rozmisteny opravdu i tuctovy veci.. - celkova hodnota účtů 10-12k fgs


ACC CLOVEKA KTEREJ TO UDELAL JE *ov3rlord

nemuzu rikat "lidi davejte si na nej bacha" spis mně nejvíc mrzí jaký lidi sou mezi námi... !


njn nejsi první ani poslední komu se tuto stalo ... anyway sry for u


Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 21 2007 08:20am
sad.gif
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 10:52am
*undervar3 a *undervar4 - přepsal sem se



kdo navrhne nejvic pomstu dostane 98fgs ( vim pomsta nic neřeší ) , ale co
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 21 2007 10:54am
Quote (under_war @ Sat, 21 Jul 2007, 17:52)
*undervar3 a *undervar4 - přepsal sem se



kdo navrhne nejvic pomstu dostane 98fgs  ( vim pomsta nic neřeší ) , ale co


kona po castiach na ranajky do postele
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 21 2007 11:01am
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 02:20pm)
sad.gif


e: neveřte nikomu , zvlášť na bn kde ty lidi znáte jen přes net

This post was edited by mortwatcher on Jul 21 2007 11:02am
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jul 21 2007 11:40am
nechcem srat ale passy sa nedavaju nikomu, ani matke


"nemuzu rikat "lidi davejte si na nej bacha" spis mně nejvíc mrzí jaký lidi sou mezi námi... !"
ale dobre robis ze pises, viac ludi prehodnoti svoje postoje k tymto veciam a mozno sa zabrani nejakej kradezi


inac toho kona to mas z krstneho otka?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 21 2007 11:54am
rofl tak dej normalne password recovery .. jestli tam je veci za 12 k fg tak s tim nestih nikdy nic udelat.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 21 2007 11:58am
ty voe ja ho znam smile.gif mam ho ve fl tongue.gif jmenuje se Jarda biggrin.gif

e: aha rofl sry biggrin.gif ja myslel ze te undervar okradl biggrin.gif

e2: tj zly mno sad.gif

This post was edited by fifky-OVA on Jul 21 2007 12:00pm
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 21 2007 01:18pm
jestli budes chtit hrat nl, mas u me support smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll