d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Windows Topic > (hnusak blbej)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 14 2007 11:24am
Bacha na Windows je to strasnej podelavac takze s nim netradete a hlavne se s nim nezkamosze jako sem to udelal ja sem myslel ze je kamos tak sem mu dal pass a kdys sem zpozoroval ze me chce podelat tak sem zmenil kod a zacal rozhlesovat ze kradu a to neni pravda!!! tak jenom abyste vedely smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 11:25am
Quote (Nipik @ Sat, Jul 14 2007, 05:24pm)
Bacha na Windows je to strasnej podelavac takze s nim netradete a hlavne se s nim nezkamosze jako sem to udelal ja  sem myslel ze je kamos tak sem mu dal pass a kdys sem zpozoroval ze me chce podelat tak sem zmenil kod a zacal rozhlesovat ze kradu a to neni pravda!!! tak jenom abyste vedely smile.gif


hmm dik on ma aji jsp acc?

E: neni ''on'' holka? tongue.gif

This post was edited by fifky-OVA on Jul 14 2007 11:40am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 14 2007 11:28am
Quote (Nipik @ Sat, Jul 14 2007, 05:24pm)
Bacha na Windows je to strasnej podelavac takze s nim netradete a hlavne se s nim nezkamosze jako sem to udelal ja  sem myslel ze je kamos tak sem mu dal pass a kdys sem zpozoroval ze me chce podelat tak sem zmenil kod a zacal rozhlesovat ze kradu a to neni pravda!!! tak jenom abyste vedely smile.gif


zavolej na care police 911-1337
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 11:29am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 14 Jul 2007, 19:25)
Quote (Nipik @ Sat, Jul 14 2007, 05:24pm)
Bacha na Windows je to strasnej podelavac takze s nim netradete a hlavne se s nim nezkamosze jako sem to udelal ja  sem myslel ze je kamos tak sem mu dal pass a kdys sem zpozoroval ze me chce podelat tak sem zmenil kod a zacal rozhlesovat ze kradu a to neni pravda!!! tak jenom abyste vedely smile.gif


hmm dik on ma aji jsp acc?


myslim ze ma asi 4 .. a znam ho trochu .. rek kamosoj ze koupi jeho acc za kč .. a zkousel ho podvest..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 14 2007 11:36am
lol tohle presne rikal i me :DDDDD lol to je srac
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 14 2007 02:03pm
vouch ze je to corka mozna spis znate pod jinym acc honza_N okradal i na gwodu a tam dostal prej ban^^
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 02:08pm
JJ................. tak toho neznám

This post was edited by FF-speed on Jul 14 2007 02:08pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 14 2007 03:04pm
Honza_N je windows? OMG tak to je magor no.1 toho znám z gwodu vůbec se s nim radši nebate takovej looser...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 14 2007 03:19pm
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 22:08)
JJ................. tak toho neznám


same here... by me zajimalo co to je za standu trotla laugh.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 14 2007 03:24pm
lol

az tedka jsem zjistil, ze se bavite o hraci a ne o windows jako os xD
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll