d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jsem > ...
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 13 2007 12:05am
v italii 8DD
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 13 2007 01:19am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jul 2007, 07:05)
v italii 8DD


Quote (UBU @ Fri, 13 Jul 2007, 07:32)
No, moc tomu nevěřim, když kouknu na ty SCS, tak ten acc neznám a star rozhodně nemá italské (?) diablo. Podle mě k tomu přišel jak slepej k houslim.... Doufám, že to nějak vysvětlí a odlocknou ho.


Haha, už se to vysvětlilo. biggrin.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 13 2007 01:37am
Quote (zerkii @ Fri, Jul 13 2007, 07:19am)
Quote (Leri @ Fri, 13 Jul 2007, 07:05)
v italii 8DD


Quote (UBU @ Fri, 13 Jul 2007, 07:32)
No, moc tomu nevěřim, když kouknu na ty SCS, tak ten acc neznám a star rozhodně nemá italské (?) diablo. Podle mě k tomu přišel jak slepej k houslim.... Doufám, že to nějak vysvětlí a odlocknou ho.


Haha, už se to vysvětlilo. biggrin.gif


rofl.gif
Member
Posts: 509
Joined: Apr 26 2007
Gold: 126.38
Jul 13 2007 03:17am
Quote (UBU @ Fri, Jul 13 2007, 07:37am)
Quote (zerkii @ Fri, Jul 13 2007, 07:19am)
Quote (Leri @ Fri, 13 Jul 2007, 07:05)
v italii 8DD


Quote (UBU @ Fri, 13 Jul 2007, 07:32)
No, moc tomu nevěřim, když kouknu na ty SCS, tak ten acc neznám a star rozhodně nemá italské (?) diablo. Podle mě k tomu přišel jak slepej k houslim.... Doufám, že to nějak vysvětlí a odlocknou ho.


Haha, už se to vysvětlilo. biggrin.gif


rofl.gif

.. jen jestli tam takle svítí sluníčko http://www.youtube.com/watch?v=M-_jLBVbfWQ smile.gif

This post was edited by jirun on Jul 13 2007 03:41am
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 13 2007 04:48am
maj sa dobre...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 13 2007 10:38am
Tak to zkoncilo fiaskem, v restauraci uz u rakouskych hranic jsme se stavili na obed, tatik zapomnel jeho tasku s doklady a penezi (2k Euro) na stole, za 10 minut jsem tam dobehl, a uz tam byly jen 3 rozpite kofoly, a nikde nic.....
Obcanka, pas, technicak, penize, vse fuc..............
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Jul 13 2007 10:46am
GAGAHAHAHAHAH:D
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 13 2007 11:04am
Quote (saesa @ Fri, Jul 13 2007, 04:46pm)
GAGAHAHAHAHAH:D


idiote, nevzal sis ponauceni z te posledni nakladacky?
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 13 2007 12:05pm
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 13 2007 12:07pm
Quote (Leri @ Fri, Jul 13 2007, 05:04pm)
Quote (saesa @ Fri, Jul 13 2007, 04:46pm)
GAGAHAHAHAHAH:D


idiote, nevzal sis ponauceni z te posledni nakladacky?


real nakládačky? biggrin.gif ^
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll