d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Botd/grief/edc > Pojďte radit chytré hlavy
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 12 2007 12:59am
Zdravím lidi, mám nějaké všeteční otázky smile.gif Testoval jsem dmg s Berserkem, single, plugy.

Baba, lvl 99
Arreatka socket 15/15 ias/max
Highlord
eBotD BA 415/Grief 400/40 v BA 15ed/eDC 280 zoded
Forti
Storm 15/15 ias/max
Dungo
Raven/Raven
Steelrendy a Gore.
Torch, ani, max/ar/life charms

Merc
A2 NM Off
Andy face
CoH
Pride
Zapnuté obě aury

Každou zbraní jsem dal vždy jeden hit a zapsal. Toto jsem zopakoval 50x.

Výsledek

Největší dmg v průměru – eBotD, poté eDC a poslední Grief
Největší dosažená dmg – eDC, poté eBotD a poslední Grief
Subjektivně se s Grifem nejhůře trefovalo.

Tak a teď chytré hlavy, kde je chyba, rozdíly nejsou nijak velké, ale papírové předpoklady hovoří jinak. Nemůže být nějaká chyba v Plugy? Pokud by někdo vyzkoušel na BN, byl bych vděčný ohmy.gif)

UBU
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 12 2007 02:08am
Hmm mozno ze grief neda tolko dmg ako ec alebo ebotd ale zato je rychlejsi....
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 12 2007 02:16am
Quote (Megafusion @ Thu, Jul 12 2007, 08:08am)
Hmm mozno ze grief neda tolko dmg ako ec alebo ebotd ale zato je rychlejsi....


Rychlejší je v PB a to jsem zkoušel taky. Trefit tim někoho je dost voser, jen si to vyzkoušej ohmy.gif) Rozdíl BA/PB je až neskutečnej.
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 12 2007 02:43am
kdyz netrefis tak je to otazka AR a Def. V tomto pripade ti asi chybeji max/ar/life scs

jinak se za barb hlavne soustreduji na life, dmg, dmg reduce, run/fcr,a v posledni rade ar

This post was edited by undead_lord on Jul 12 2007 02:45am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 12 2007 02:51am
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 12 2007, 08:43am)
kdyz netrefis tak je to otazka AR a Def. V tomto pripade ti asi chybeji max/ar/life scs



Hm...., asi to musim trochu vysvětlit. Ar měli všichni stejnej, byla to jedna postava, jen jsem to přehazoval. S BA Grief bylo o 1/3 , možná o 1/2 více zásahů než s PB. Rozdíl musel být jen v dosahu zbrane.

Quote (undead_lord @ Thu, Jul 12 2007, 08:43am)
jinak se za barb hlavne soustreduji na life, dmg, dmg reduce, run/fcr,a v posledni rade ar


Jde o HC duely, zákonitosti jsou úplně jiný.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 12 2007 03:46am
Quote (UBU @ Thu, 12 Jul 2007, 08:51)

Jde o HC duely, zákonitosti jsou úplně jiný.


Hc duely ? biggrin.gif

gl s barbarem .... auto aim a nemáš šanci ...

Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 12 2007 03:58am
Quote (UBU @ Thu, 12 Jul 2007, 10:51)
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 12 2007, 08:43am)
jinak se za barb hlavne soustreduji na life, dmg, dmg reduce, run/fcr,a v posledni rade ar


Jde o HC duely, zákonitosti jsou úplně jiný.


tak v HC duelz bych pouzival byt tebou spis conc nez bers, ale barb je stejne na velke kulove na HC duelz... jinak nezapomel jsi na prehozeni sword/axe mastery kdyz jsi zkousel BA/PB? i ten jeden bod s +skill udela divy...
jinak bych rekl ze lepsi bys mel Faith merce nez pride+might, prece jenom je ti na hovno kdyz se ti mercik vrhne do boje a hned chcipne, navic fana by ti dalo dalsi ias (nevim nakolik zvladas/nezvladas dohaneni bp, takze tohle ber jenom jako nápad)...

This post was edited by MrReaper on Jul 12 2007 03:58am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 12 2007 04:13am
Quote (FF-speed @ Thu, Jul 12 2007, 09:46am)
Quote (UBU @ Thu, 12 Jul 2007, 08:51)

Jde o HC duely, zákonitosti jsou úplně jiný.


Hc duely ? biggrin.gif

gl s barbarem .... auto aim a nemáš šanci ...


A to ti řekl kdo? d-lol.gif I proti tomu se dá bojovat a jedním z mála, kdo to dokáže je právě baba. Byť za cenu využití podobnejch prostředků.
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 12 2007 04:19am
Quote (MrReaper @ Thu, Jul 12 2007, 09:58am)
Quote (UBU @ Thu, 12 Jul 2007, 10:51)
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 12 2007, 08:43am)
jinak se za barb hlavne soustreduji na life, dmg, dmg reduce, run/fcr,a v posledni rade ar


Jde o HC duely, zákonitosti jsou úplně jiný.


tak v HC duelz bych pouzival byt tebou spis conc nez bers, ale barb je stejne na velke kulove na HC duelz... jinak nezapomel jsi na prehozeni sword/axe mastery kdyz jsi zkousel BA/PB? i ten jeden bod s +skill udela divy...
jinak bych rekl ze lepsi bys mel Faith merce nez pride+might, prece jenom je ti na hovno kdyz se ti mercik vrhne do boje a hned chcipne, navic fana by ti dalo dalsi ias (nevim nakolik zvladas/nezvladas dohaneni bp, takze tohle ber jenom jako nápad)...


Nepřestane mě udivovat podceňování barbarů co se týká HC duelů. Duel na HC caster/caster je o tom, kdo se trefí první. Duel caster/melee je o trpělivosti, ale dobrej melee ho neprohraje.... No a melee/melee ... Tam je to záležitost barbů. Jak můžeš říct, že je baba na velké kulové??? Pokud seš dobře připraven, tak tě kromě jedný jediný postavy neohrozí nic. A ty můžeš sejmout kohokoliv.

Jo a co se týká Conc, tak počítej s redukcema a jsi mimo... Potřebuješ 1, max 2 hit kill, jinak to nemá cenu.

This post was edited by UBU on Jul 12 2007 04:24am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 12 2007 04:22am
Ale tim jsme se odbočili od toho, na co jsem se ptal.... S tou axe/sword mastery jsem samozřejmě počítal.
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll