d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Icq
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 11 2007 03:05pm
Jelikož mi spousta lidí řiká že klasický ICQ je pro nooby, tak bych přešel na nějakej alternativní prográmek.
Byl bych rád, kdybyste uvedli vaše zkušnosti (+/-) a něco dopručili. Zatim mi doporučili mirandu a qip.
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jul 11 2007 03:12pm
icq je program pro nooby nebo ne mi je u prdele. Mam tam kamarady a k cemu mi je pak dobry program, kde nemam zadne kamose?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 11 2007 03:29pm
no .. ja tez doporucim Mirandu.. presneji Wolfs miranda pack.. tedy .. ten je pro narocnejsi.. ale po lehkem nastaveni je super..
jinak slabsi stranka je posilani souboru..
z mirandy na mirandu = np
miranda na qip = to se me este nepovedlo..
mranda na icq = myslim ze je to podle jejich firewallu , etc .. protoze nekomu to de a nekomu ne..
znam mnoho lidi kteri ji maji .. a sou (asi) spokojeni .. napriklad MrReaper , Vanys , a naky kamosi (neznate wink.gif )
Code
http://www.wpmp.vyrobce.cz/

tady je web.. tam by ses mel dozvedet podrobneji..
kdyztak me napis na "icq" ^^


This post was edited by Karbec on Jul 11 2007 03:32pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 11 2007 03:40pm
Osobně mi vyhovuje QIP.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 11 2007 03:42pm
Quote (undead_lord @ Wed, 11 Jul 2007, 23:12)
icq je program pro nooby nebo ne mi je u prdele. Mam tam kamarady a k cemu mi je pak dobry program, kde nemam zadne kamose?


lol lorde proc bys nemohl mit kamose z ICQ na Mirande nebo QIPu? biggrin.gif je to stejný protocol, jenom jiny zpusob zobrazeni de facto... jinak jak rekl Karb, pouzivam Wolf's Mirandu a jsem nadmiru spokojený, bere tak polovinu (možná i míň) operační paměti a taky min "omezuje pripojeni" protoze v nem nejsou zadne debilni reklamy jako tomu je u ICQ... ale QIP je pry taky dobry, doporucovali mi ho dva kamosi
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 11 2007 03:45pm
QIP se dá osekat i na 500kB OP, standartně je 5 MB.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 11 2007 03:56pm
naco si to komplikovat? icq 5.1 staci nic mi neprekaza na tom
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 11 2007 04:09pm
Quote (otko @ Wed, 11 Jul 2007, 23:56)
naco si to komplikovat? icq 5.1 staci nic mi neprekaza na tom


ram used? net memory used? nevadi? nevim co mas za masinu ani jak hrajes, ale ja, se trema oknama diabla, winampem a jsp na pozadi jsem rad za kady usetreny kousek...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 11 2007 04:14pm
Ja používám WIP Mirandu a jsem velmi spokojen.
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jul 11 2007 04:18pm
Zakladna Miranda a spokojeny som...
A ktomu 2Lineage,IRC,WMP a underground a taham pohode na 60% RAMka a CPU na 80% smile.gif ...
Jo a ta zakladna miranda zere umna 2MB RAMky...

This post was edited by doobik on Jul 11 2007 04:19pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll