d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potřeboval Bych Rusch Hell Hc > O runes
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 4 2007 08:10am
potřebuju helpnout s ruschem mám soso 74lvl a 2x mulu wink.gif potřeboval bych muly dostat do 4a a soso k brs a u všech tří hell HF vybrat wink.gif mám um lem sol fal to dam vsechno nebo jednoho HF hell wink.gif pls pomozte nekdo wink.gif
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 4 2007 08:47am
Quote (fu.me @ Wed, Jul 4 2007, 02:10pm)
potřebuju helpnout s ruschem mám soso 74lvl a 2x mulu wink.gif potřeboval bych muly dostat do 4a a soso k brs a u všech tří hell  HF vybrat wink.gif mám um  lem sol fal to dam vsechno  nebo jednoho HF hell  wink.gif pls pomozte nekdo wink.gif


hehe tak pro ted uz ne prave jsem chcipl kreten ...
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 4 2007 08:59am
ffs Kouťáku copak neznáš moje acc ? ..... whisppnout stačilo ....
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 4 2007 11:15am
R.i.P a už neumirej prosimtě smile.gif
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 10 2007 02:43am
Quote (fu.me @ Wed, Jul 4 2007, 02:10pm)
potřebuju helpnout s ruschem mám soso 74lvl a 2x mulu wink.gif potřeboval bych muly dostat do 4a a soso k brs a u všech tří hell  HF vybrat wink.gif mám um  lem sol fal to dam vsechno  nebo jednoho HF hell  wink.gif pls pomozte nekdo wink.gif


tak pokud by se nasel zase nejakej hodnej človíček a ruschnul by mi ty mulky a palu 57
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 10 2007 03:14am
vydrž až se vrátím z brigády ... teď mám polední pauzu ...... kdyby chtělo víc lidí moje acc znáte .... popřípadě pm ..... nehodlám to totiž dělat 10x .... smile.gif

doma bych měl být kolem 18:00 ..... Gl and do not die tongue.gif
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 10 2007 03:27am
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 10 2007, 09:14am)
vydrž až se vrátím z brigády ... teď mám polední pauzu ...... kdyby chtělo víc lidí moje acc znáte .... popřípadě pm ..... nehodlám to totiž dělat 10x .... smile.gif

doma bych měl být kolem 18:00 ..... Gl  and do not die tongue.gif


biggrin.gif parada tak vydrzim do vecera wink.gif a gl na brigade wink.gif

btw co delas??

This post was edited by fu.me on Jul 10 2007 03:28am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 10 2007 11:12am
ja sem tu ale bez pomoci to cely nevymlatim .. immunzors a merc ma jen 3k dmg ~~
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 10 2007 11:58am
Quote (Sobcz @ Tue, Jul 10 2007, 06:12pm)
ja sem tu ale bez pomoci to cely nevymlatim .. immunzors a merc ma jen 3k dmg ~~


pomohl bych ale jaksi nemůžu ..
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jul 11 2007 10:38am
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 10 2007, 09:14am)
vydrž až se vrátím z brigády ... teď mám polední pauzu ...... kdyby chtělo víc lidí moje acc znáte .... popřípadě pm ..... nehodlám to totiž dělat 10x .... smile.gif

doma bych měl být kolem 18:00 ..... Gl  and do not die tongue.gif


díky speedy za rusch ( i ostatním wink.gif ) pala uz je celkem slusnej chybi uz jen par drobnosti a eni sad.gif no ale i ta brzy bude takze budu moc taky pomahat s ruschema atd smile.gif treba tocit kladiva na ut expeni atd. ... wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll