Quote (MrReaper @ Tue, 3 Jul 2007, 12:13)
# op hcbaal (invitation needed, HC channel)
tohle je jediny HC channel pls?
Ne reapere ....
op FF-

baaly s flory

.... nemám ji rád ... ale je to tam nice
Op Rxn-

safe a celke mncie baals
Op Baalruns

Dan baalí jen s kamaráday zatím
Op Ng.

atm Jesper má syna malého tak nestíhá
edit : je jich více .... more info = whisp or pm ...

( icq is possible too ofc )

jo a ještě jeden edit ... všechny tyhel channely je nutné požádat o safe add do bota ...... když bduete chtít ... můžete také přeze mě
This post was edited by FF-speed on Jul 3 2007 10:04am