Quote (EGY @ Sun, Jun 24 2007, 01:49pm)
Quote (sapier @ Sun, 24 Jun 2007, 13:23)
vsichni vime ze je reset a nemame co delat tak bych dneska dal par duelu na scl europe kazdy ma nejaky mf char tak pojdte gg jen mf chary boty atd... hlaste se pak tu dam hru 
mozna by se stacilo zeptat na chatu co ? k cemu tohle ?
proc jako malo kdo chodi an chat... a myslim si ze tu jsou horsi topicy tak klid jo