d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nastal Muj Cas ... Konec S Dia > uz je to tak ...
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 15 2007 12:16am
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,237.88
Jun 15 2007 01:57am
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 15 2007 02:13am
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 15 2007 02:17am
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 15 2007, 09:13am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????


Ja nejsem ve skole... to je fakt!
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2007 02:21am
Quote (z3r0. @ Fri, 15 Jun 2007, 09:17)
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 15 2007, 09:13am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????


Ja nejsem ve skole... to je fakt!


ani ja...mna tam uz nikdo neste biggrin.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,237.88
Jun 15 2007 02:28am
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 15 2007, 08:13am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????


proc nejsi v praci? te vyhodili lamaku?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 15 2007 02:38am
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 09:28)
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 15 2007, 08:13am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????


proc nejsi v praci? te vyhodili lamaku?


sem si vzal dnes dovolenou xD

v pondeli zas do prace uz se tesim smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 15 2007 02:49am
Quote (hero_cz @ Fri, 15 Jun 2007, 10:38)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 09:28)
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 15 2007, 08:13am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????


proc nejsi v praci? te vyhodili lamaku?


sem si vzal dnes dovolenou xD

v pondeli zas do prace uz se tesim smile.gif


ja teda v praci som biggrin.gif

otko co uz po skuskach? tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2007 02:54am
Quote (M0f0 @ Fri, 15 Jun 2007, 09:49)
Quote (hero_cz @ Fri, 15 Jun 2007, 10:38)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 09:28)
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 15 2007, 08:13am)
Quote (undead_lord @ Fri, 15 Jun 2007, 08:57)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ja taky xD

btw proc nejsi ve skole lamaku?????


proc nejsi v praci? te vyhodili lamaku?


sem si vzal dnes dovolenou xD

v pondeli zas do prace uz se tesim smile.gif


ja teda v praci som biggrin.gif

otko co uz po skuskach? tongue.gif


no praveze este ne to je to sad.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 15 2007 04:15am
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


7000,-
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll