Quote (Killer111 @ Wed, 13 Jun 2007, 21:56)
měl jsi to dát spíš ze předu

tu fotku mi posílal kámos protoze vi ze jsem pres vlasy tak trochu uchyl... reknu mu at mi posle fotku zepredu pokud nejakou ma

btw vyhlasuju soutez: kdo postne pic mojeho fav hairstyle zvitezi

a neni to tak tezke jak si myslite

edit: jo a cena je 10fg , sem zapomel
edit: a tady pic dalsiho cool hairstylu (a taky cool holky, sleduju jeji "praci" uz hodne dlouho - modelka, ne kurva jak by si nekdo myslel

)
This post was edited by MrReaper on Jun 13 2007 02:15pm