Dalo:
Fun Fun Fun (neni to song od Scorpions?

).
Trenink anglictiny.
Potkaval jsem tady nejruznejsi druhy lidi a vim komu se da verit a na koho si davat bacha.
No a lidi to je tak samozrejme ze ani nemusim psat snad. Ale radsi jsem to sem editnul

Vzalo:
Nejaky ten cas (kterej bych stravil hranim jine hry).
Chvilema mi u toho fakt tekly nervy (ktere by mi jinak tekly jinde).
Veskere iluze oprogramatorech

.
This post was edited by MrReaper on Jun 6 2007 11:49am