d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Sem To Nedal > demence
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 31 2007 08:23am
mno proste sem dnes delal maturu a rupl sem z vypocetky (vypocetni model ISO/OSI)
sem naprostej dement.. ale priznavam se.... jinak sem dal celou maturu krom tohoto... trosku me potopil ucitel .... pro nekoho vymluva pro nekoho fakt jak mi verite.. ale co uz za tri mesice delam opravku tohoto predmetu (odvykladam mu to od konce jak to budu umet ... dementovi jednomu).... pry se to stava..((((( wallbash.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif ale co uz... takze opakuju v zari.. uglystupid1.gif hand.gif wurf.gif icon_argue.gif ranting.gif uglyhammer.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 08:25am
-----------------------
mrzi mne to aldo, ale je to prece jen jeden predmet, to nic neni... ja s timhle stejnym pocitam z elektroniky..
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 31 2007 08:28am
hmm ale proste vypocetka... ja myslel ze to bude matika takto... ale toto .. hh a z matiky sem mel nejtezsi otazku a dal sem to za tri .... ale diky leri... v zari dostanu jednicku chci ji ... sad.gif at vidi kokot jaky je kokot.. sorry ale musim nadavat biggrin.gif;)
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 08:29am
no, my mame na vypocetku taky dobre uchylaky... jak jsem zminoval, celou dobu se u nich hovno dela, a jak prijde maturita, tak te tam drti na uplnych hovadinach, strasne do hloubky chcou vedet neco, co vidi ze moc nevis. Jsem to videl jak sem se byl divat na maturity, delaji to kazdemu.
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
May 31 2007 08:36am
hlasis se na vysokou? jestli ne, tak to neni zas tak hrozny smile.gif

v zari to bude lehci smile.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 31 2007 08:49am
nehlasil... ale i tak sem dementni... ale druhej pokus musi byt na jednicku wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 31 2007 09:01am
gl smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
May 31 2007 09:04am
Někdo září jiný v září. Hodně štestí při druhém pokusu!!!

This post was edited by EGY on May 31 2007 09:05am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 31 2007 11:16am
Quote (EGY @ Thu, 31 May 2007, 16:04)
Nìkdo záøí jiný v záøí. Hodnì štestí pøi druhém pokusu!!!


to zvladnes dzzim palce smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 31 2007 11:17am
Quote (hero_cz @ Thu, May 31 2007, 05:16pm)
Quote (EGY @ Thu, 31 May 2007, 16:04)
Nìkdo záøí jiný v záøí. Hodnì štestí pøi druhém pokusu!!!


to zvladnes dzzim palce smile.gif


držíš palce ? smile.gif a za co ho držíš ?

btw aldo vìøíme ti smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll