Takže koukám že nejsem sám co ho každej tejden hltá
Teï sem se dopátral k movie celoveèernáku 3 btw 1 a 2 sou z klasického naruta 3ka už je z shippuden teda aspoò myslím teï si ho du pustit
chci slyšet vaše dojmy chválu èi kritiku celého serialu èi filmù
movie 1 pìkné ale klasické díly sou lepší
movie 2 to samé
movie 3 du se teï na ní dívat
serial naruto bomba
serial naruto shippuden prostì pecka a 1 díl tejdnì je málo
osobnì sem na tento díl narazil èistì náhodou a hlavnì zaèaly dávat na jetixu v èeštinì tak sem to sledoval do takového 8 dílu
a sem si øekl jeden díl dennì no fuj tak sem to zaèal sledovat v originálu na ytb s english sub
prostì mì to pohltilo ale nìkdy sem si øíkal kurva se poseru za 1 u toho sedim furt a za druhý tolik èasu a tøeba 100 díl z 230 nepoèítam shippuden na tem sem taky narazil náhodou
protže se mi to nelíbilo ten konec že sasuke je orochimara a akatsuki øádí

jen pro info 230 = pøez 78 hodin neústálého koukání a pøedbíhat díly taky není dobré + fílmy a pak shippuden zase dalších 10h možná teï
mam i link kde jsou všechny díly po hromadì a každej tejden tak ètvrtek ebo pátek se uploaduje new díl z shippuden je to lepší než na youtube
tak kdo by chtìl tøebas zaèít sledovat tak mi pmìte dám vám link
tady je link na movie 3 jestli chcete vidìt zpìtnì 1 a 2 tak hledejte
http://www.dailymotion.com/renji_da/video/x1ugbd_p1-naruto-movie-3-englishosobní hodnocení naruta jako celku 10/10

to prostì nejde jinak