Quote (Sentinel4 @ Fri, May 18 2007, 09:16pm)
Vsici urco pamatuji, jak chcel sob skoncit s e-zivotem( asi tyden zpet), zamerte se na bold cast, kde se presvedcite, ze opravdu konci.
po velmi drtive porazce v lamach.
Sob ý(22:11):
cry
u too ez
Sob ý(22:12):
sry u null
dOBROVOLNY ý(22:12):
rofl, nan i screen 170:0
lol
Sob ý(22:12):
n1 fake
dOBROVOLNY ý(22:12):
cejtim rage
Sob ý(22:12):
cejtim hovno
dOBROVOLNY ý(22:12):
mas rymu?
Sob ý(22:12):
E
Sob ý(22:13):
ne sedim na hajzlu
s notasem
dOBROVOLNY ý(22:13):
LOOOOOOOOOL
a odtamtud mi pises jo? rofl
Sob ý(22:13):
nemuzu si te nechat ujit
ale taham za sebou kabel
rage ... meh ill .. litam casto na hajzl. cry.