ja asi pujdu az ve druhem terminu, pac me profesor nechce tedka pustit protoze jsem ho nasral kdyz jsme meli pravo, trosku jsme se tam pohadali

takze i kdyz mam z prava za 4 tak mi da za 5...
jinak pisemna mat prace jsem udelal -> cj -1 (slohovka), aj 2, prakticka cast (ucto, pocitani mezd, uroku atd..) nejlepsi znamka ze 2 trid -2 a ten curak me stejne nechce pustit

btw, z nasi tridy pujdou 2 z 8 v tomto terminu ^^
a z druhe tridy asi tak 5