d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Maturita > come on
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2007 04:27am
Tak co maturanti, pochlubte se kdo v tomhle tejdnu nebo pristim maturuje ? A kolik ste vìnovali uèení? (nechci zadne "ja sem se vùbec neucil a ani se na to nekouknu", protoze na maturu se aspon trochu uci kazdej)

me to ceka rovnou todle pondeli rano,takze mam patricne nasrano smile.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 18 2007 04:37am
pisomna zo SJ uz bola, len stale neviem svoje %

a ustna zo SJ 26-7. jun a stale viem velmi malo....

no co 4ka staci ze
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2007 04:41am
ja jsem zapomnel dopsat ze CJ slohovka je za mnou, mam za 3 , a prakticka z ucetnictvi je taky za mnou ale nevim znamku, kazdopadne pry jsme to vsichni udelali smile.gif

takze v pondeli uz "jen" CJ,AJ, Matika, Ekonomika ustne sad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 18 2007 04:46am
me to ceka az za dva roky
GL wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 18 2007 05:03am
Mì to èeká taky za dva roky ale èekaj mì závìreèky teï udìlám nejdùležitìjší a pak se budu uèit na závìreèky
aspoò že sem už pøijatej na nástavbì
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
May 18 2007 05:10am
good luck vsem !

ja uz to mam nastesti nejakej ten patek za sebou a rozhodne bych to nechtel opakovat smile.gif

This post was edited by Radmag on May 18 2007 05:10am
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
May 18 2007 05:14am
ja asi pujdu az ve druhem terminu, pac me profesor nechce tedka pustit protoze jsem ho nasral kdyz jsme meli pravo, trosku jsme se tam pohadali biggrin.gif
takze i kdyz mam z prava za 4 tak mi da za 5...

jinak pisemna mat prace jsem udelal -> cj -1 (slohovka), aj 2, prakticka cast (ucto, pocitani mezd, uroku atd..) nejlepsi znamka ze 2 trid -2 a ten curak me stejne nechce pustit biggrin.gif

btw, z nasi tridy pujdou 2 z 8 v tomto terminu ^^
a z druhe tridy asi tak 5
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2007 05:21am
Quote (undead_lord @ Fri, May 18 2007, 12:14pm)
ja asi pujdu az ve druhem terminu, pac me profesor nechce tedka pustit
protoze jsem ho nasral kdyz jsme meli pravo, trosku jsme se tam
pohadali:D
takze i kdyz mam z prava za 4 tak mi da za 5...

jinak
pisemna mat prace jsem udelal -> cj -1 (slohovka), aj 2, prakticka
cast (ucto, pocitani mezd, uroku atd..) nejlepsi znamka ze 2 trid -2 a
ten curak me stejne nechce pustit:D

btw, z nasi tridy pujdou 2 z 8 v tomto terminu ^^
a z druhe tridy asi tak 5


to je fakt skoda, ja doufam ze mam ucetnictvi za 4 smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 18 2007 05:27am
až za rok napove wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2007 05:39am
Quote (Sobcz @ Fri, May 18 2007, 12:27pm)
a� za rok napove wink.gif


nap ses v tom pripade ty, PRCEK LOW LVL NOOB, aspon uz to budeme mit za sebou
Go Back To České a Slovenské Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll