Quote (Leri @ Sun, May 13 2007, 05:43pm)
........
Sobovi za veskere FG ktere mi dal. Priznam se, necekal jsem to ze je vsechny posle mi, protoze jsme nebyli zase tak dobri kamaradi, jak se mozna mohlo zdat. Kazdopadne, dokazal jsi mi tim, ze jsi opravdova trida, clovek co ma charakter.
Proto jeste jednou dekuji, a mej se pekne.
ale ale, Leri má zase FG? hmmm ^^