d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pls Poradte ... Chci Lozit Pvp Postavu > podte sem a poradte pvp masteri
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 17 2007 01:14am
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 17 2007 01:29am
s FOHem do 2v2 nejlepsi FB pokud ma dobry ping a skill, jinak doporucuji Trap assku nebo blizznu smile.gif
take zalezi jestli to chces na legit pvp nebo unlegit
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 17 2007 01:55am
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH


stejnì pvp neumíš biggrin.gif
tak rozjed mága+bliz nebo fb
pokud to bude podle náký ligy
tak bow+hammer je vždy tým který nezklame wink.gif
2x trap není taky špatné pokud se jedná o normal abs
to ani moc nezáleží na týmu ale na hráèích jak dokáží hrát týmovì atd
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 17 2007 02:40am
Quote (Lua @ Tue, Apr 17 2007, 07:55am)
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH


stejnì pvp neumíš biggrin.gif
tak rozjed mága+bliz nebo fb
pokud to bude podle náký ligy
tak bow+hammer je vždy tým který nezklame wink.gif
2x trap není taky špatné pokud se jedná o normal abs
to ani moc nezáleží na týmu ale na hráèích jak dokáží hrát týmovì atd


bz ses divil jak moc zalezi na tymu

bow + hammer < blizz + foher, nec

Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Apr 17 2007 05:27am
daj si glass cannon...
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 17 2007 06:15am
hmm kamos bude delat foha .. ma na to asi 7k fg takze biggrin.gif ..... a tedko co mam udelat ja no ...

co ta ww/trap ??? neni dobra??? ja tedko nemam moc fg tak ji nechci zakladat a kupovat veci a na signlu mi nejde ww/trapka udelat .. nemam treba fury , chaosy atd na ni ...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 17 2007 06:15am
cokolvek s BFG
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 17 2007 07:28am
zalezi co chces hrat. jeslti d2gamerz, nebo podle jsp pravidel. nebo jen tak v pubu....


jinak trap/ww je hodne tezky char a urco ho nezkousej na zacatek...jinak levny char je es fb sorc a pomerne silny.
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 17 2007 08:21am
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 12:15pm)
hmm kamos bude delat foha .. ma na to asi 7k fg takze biggrin.gif ..... a tedko co mam udelat ja no ...

co ta ww/trap ??? neni dobra??? ja tedko nemam moc fg tak ji nechci zakladat a kupovat veci a na signlu mi nejde ww/trapka udelat .. nemam treba fury , chaosy atd na ni ...


fury , chaos to vsechno jde udelat na singlu

hero editor
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 17 2007 08:51am
co spamchar , dobrej i na chat..
jestli chces mam full acc ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll