Takže nejdřív něco jako úvod
Sapier<Baníček>, Sob, Sentiel4, Fifky-ova, Pugacov, Unknown Spirit atd nespammujte!!! Pokud nemáte něco co čím můžete přispět a bude to věcné tak nepište
Potřebuju vědět jestli tady někdo má skušenosti s jakým koli game makerem prostě tvoření hry jakej by byl dobrej jak se snima pracuje popřípadě kolik stojí
to samé na tvorbu amv zvukových videi a editace
a třeba progy na gify tzn. na signatures atd
nejduležitejší otázky

Co?
Kolik stojí?
Jak se to jmenuje?
Kde to vezmu?
Jaké máš vlastní zkušenosti?
Kolik zabírá?
Co to umí?
atd
prostě důlležité věci
popřípadě vlastní recenze
edit předem děkuji za věcné příspevky a předem děkuji těm debilům co tu začnou spammovat
This post was edited by Lua on Apr 15 2007 12:32pm