Quote (Lua @ Fri, Apr 6 2007, 08:54pm)
lol tohle je normální napíšeš mu at ti nepíše a jako kdybys øekl malému dìcku nedìlej to tzn. že to udìlá
to znam furt spammoval pøelož mi tohle tamto a a co je toto a tamto
nejlepší je takové lidi v icq vùbec nemít
ale
karbec=me
takze mi si rozumime