Quote (Sebasti @ Thu, Apr 5 2007, 06:40pm)
Za kolik by se dal poøídit?

Sebo ty si mongol

cely cathans snad nesezenes protoze ho nikdo nesbira

vem si postavu a chod si na normal a za chvilku ho mas

ale jinak az mi pojede dia tak ti muzu pomoct ^^
ale jestli to chces slyset tak s tvyma 11fg ho sezenes vic nez bez problemu